.hello, new year!

0 Flares 0 Flares ×

Koncom roka som vždy zvykla rekapitulovať a analyzovať, čo mi rok dal a vzal. Dnes, posledný deň v roku 2017, však poviem či napíšem len toľko, že dúfam, že rok 2018 bude aspoň taký krásny, láskyplný, zážitkovo a pracovne bohatý, ako bol tento. Pritrafilo sa mi až príliš veľa dobrého, niekedy mám dokonca pocit, že si to všetko ani nezaslúžim. Som veľmi vďačná, že som obklopená správnymi ľuďmi, že mám skvelú rodinu a po mojom boku chlapa, na ktorého sa môžem spoľahnúť. Samozrejme, v roku 2017 boli chvíle, počas ktorých sa nedalo vždy usmievať a ktoré ma duševne zranili, no človek sa najviac učí práve v slabých chvíľach, tak nech aj! Inak to predsa nejde.

Hello, NEW YEAR!

Som veľmi šťastná, spokojná a ďakujem Bohu, že mi umožňuje byť v správnom čase na správnom mieste. Prajem vám všetkým vydarené oslavy posledného dňa s koncovkou ’17, nech ich trávite kdekoľvek a akokoľvek. Tiež vám prajem, nech je váš rok 2018 taký, aký si ho prajete mať. Nech vás prekvapuje len v dobrom a nech si na jeho konci poviete, že to bol viac než dobrý rok. K rekapitulácii zážitkov či prelomových momentov sa však určite v najbližších dňoch dostanem! Ono, u mňa to bez toho asi ani nejde. Vždy si rada zaspomínam, najmä na to dobré. A že toho bolo za posledný rok viac než dosť!

Možno je to smiešne, že si na konci každého roka poviem, že bol „prelomový“ a plný zmien, no taký je život. Farebný, možno trochu prirýchly, pestrý a plný zvratov. Opäť sa v mojom živote udiali veci, ktoré dávajú zmysel a vďaka ktorým som sa niekam posunula – či už v osobnom živote, pracovnej sfére alebo ako človek z hľadiska ľudskosti. Niektoré dni boli lepšie, iné horšie, no o tom niekedy v najbližších článkoch. 🙂

Teraz by som vás rada pozvala pozrieť si fotografie, ktorých autorom je Vladko Vojtela. Fotenie sme poňali tematicky, v štýle silvestrovských osláv s neodmysliteľnými balónmi, flitrami a šumivým sektom. Mimochodom, taká „srandička“ zo zákulisia – deň pred fotením sa mi podarilo priotráviť sa jedlom, takže som istý čas fotenia strávila s hlavou nad záchodovou misou a s farbami v tvári od zelenej až po bielu. Napokon sme to však všetci spoločne zvládli a myslím, že výsledné fotky sú viac než perfektné! Ja som si ich všetky zamilovala už pri výbere a poviem vám, že bolo naozaj nesmierne ťažké vybrať len „pár“. Najradšej by som vám ich ukázala od prvej až po poslednú! Nebudem však už ďalej zdržiavať a „tliachať“. Snáď vám fotky dvihnú náladu a dúfam, že sa vám budú páčiť.

Foto: Vladimír Vojtela

Krásne šaty nájdete v predajniach MOHITO a na Glashgirl.sk.

Fotili sme v Boutique Hotel 11 v Nitre.

Spoločnosť mi robili dve nádherné a šikovné slečny: Simona Šínová & Vierka Dušková.

Love, peace and fashion Ivanka

 

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.