God knows what is hiding in those weak and drunken hearts

0 Flares 0 Flares ×

  

Red and orange are good. In the hair, on the jacket and also on the skirt. Some colors do not fit together, but these two in my opinion, are perfect matching together, even though it’s more or less unusual combination, ´cause you can not see that often. Black is classic. It can not mess nothing and a lot can be saved. Whether it slims you, or it is one of colour that fit completely to everything. And white? Do I have to discuss? I do not, white is just white. And I also have pearls. In the ears and on the neck. My favorite accessory.

Btw. Currently watching XFactor. Incredible talented people. For example, this girl or this. And this woman!

———————————————————-

Červená a oranžová sú fajn. Vo vlasoch, na saku a aj na sukni. Niektoré farby k sebe nepasujú, no tieto dve si podľa môjho názoru rozumejú, aj napriek tomu, že je to viac-menej nezvyklá kombinácia, keďže ju nevídať až tak často. Čierna je klasika. Nič sa ňou nedá pokaziť a dá sa ňou veľa zachrániť. Či už sa jedná o to, že zoštíhľuje, alebo o to, že je jedna z nefarieb, ktoré pasujú úplne ku všetkému. A biela? Musím to rozoberať? Nemusím, biela je jednoducho biela. A aby som nezabudla, mám aj perličky. V ušiach a na krku. Môj obľúbený doplnok. 
Btw. Práve pozerám X-Factor. Neskutočné talenty. Prepáčte, ale neviem, kam sa hrabe naša Superstar. Napríklad táto slečna, alebo táto. A úplne najviac je táto žena!

Love, peace and fashion Ivanka
Skirt, Blouse: Romwe, Shoes: H&M, Blazer: Second-hand, Bow in hair: Second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.