Fly to your heart

0 Flares 0 Flares ×

Weekend was great. Of course, it run like a water. Yesterday I was on skates and did the housework. ­čÖé Today I had a performance (singing) and turned out beyond my expectations. As always, I was a little bit under stress, but in the half of song my voice returned to normal, so it was great. ­čÖé Tomorrow I’m going with my mom to the hairdresser, look around the shops, buy curlers, some things to guitar and spend ÔéČ 10 that I won the bet with my mom .:-))) Have a nice rest weekend and thanks for the nice comments.

V├şkend bol fajn. Samozrejme ubehol ako voda. V─Źera som bola na kor─Źuliach a upratovala, zjedla plech kol├í─Źov. ­čÖé Dnes som mala vyst├║penie (spev├ícke) a dopadlo nad moje o─Źak├ívania. Ako v┼żdy, bola som tro┼íku v strese, ale v p├│lke piesne sa mi hlas vr├ítil do norm├ílu, tak┼że to u┼ż i┼ílo ako po masle. ­čÖé Zajtra sa chyst├ím s maminou ku kadern├ş─Źke, pozrie┼ą po obchodoch, k├║pi┼ą n├íta─Źky, brnk├ítko na gitaru a min├║┼ą 10 ÔéČ, ktor├ę som vyhrala v st├ívke s maminou.:-))) Prajem pekn├Ż zvy┼íok v├şkendu a ─Ćakujem za kr├ísne koment├íre.

Love, peace and fashion Ikin┬┤

Leave a Comment

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

T├íto webov├í str├ínka pou┼ż├şva Akismet na redukciu spamu. Z├şskajte viac inform├íci├ş o tom, ako s├║ va┼íe ├║daje z koment├írov spracov├ívan├ę.