feelin‘ blue.

IMG_5712z-horz

Feelin‘ blue, ale iba v rámci dnešných farieb, nie náladovo, nebojte sa! Nebude to dnes opäť raz o „depke“, ako si to ja sem-tam zvyknem. (: Mám sa totiž fajn, zajtra idem domov pod Tatry a teším sa na pekný víkend v pohodlí domova. V Bratislave mi je síce tiež skvelo, len sa mi zdá, že ten čas tu plynie akosi rýchlejšie, dni sa striedajú a ja fungujem v režime posteľ-električka-škola-posilovňa-posteľ, ktorý sa s menšími obmenami opakuje každodenne. V sobotu sa chystáme na Bielu Noc do Košíc, tak sa veľmi teším, aké to bude. Po dlho-dlhej dobe sme sa opäť videli s Nat a výsledkom sú zase raz „filmové“ fotky. Neviem ako a prečo, ale táto moja superžena to vždy zachytí tak, akoby som bola hviezdou premietacieho plátna! Či fúka vietor, svieti slnko alebo sa neviem rozhodnúť, či vôbec ešte chcem pózovať a štelovať sa pred objektív, Natália vždy urobí takú správnu „atmošku“, ktorú čítať z fotiek, ktorých autorkou je.

Prvýkrát som mala na seba šaty, po ktorých som pokukovala už od konca zimy. Nemala som však odvahu si ich objednať, lebo sa mi zdali nesmierne kratučké a nepadnúce. Potom som ich však videla na jednej z mojich obľúbených bloggeriek, tak som sa im rozhodla dať šancu a dobre som urobila! Zamilovala som sa do nich na prvý pohľad! Na látke je nádherná kombinácia farieb a vzorov, materiál je príjemný na dotyk a pohodlný na nosenie. A čo ma chytilo za srdce najviac, je ich strih! Presne takéto šaty mám zo všetkého najradšej. Predĺžia nohy, vytvarujú pás a s dlhšími rukávmi sú vhodné od jesene až do jari. V rovnakej farbe, ako mám na šatách, som si len pár hodín pred ich nosením kúpila i nové silónky, ktoré sú z najnovšej Bepon kolekcie. Pôvodne som chcela čierne, pani v obchode mi ich zabalila do tašky a ja som spokojne odkráčala domov. Trochu ma prekvapilo, keď som ich potom doma rozbaľovala a miesto čiernych pančušiek na mňa čakali modré, no nakoniec sa mi aj tak perfektne hodili, ba možno aj lepšie, než čierne, tak som bola rada. Náušnice od Ludory som začala registrovať vďaka vlogerke Carli Bybel. (Tá žena má, len tak mimochodom, tzv. „whole package“- je krásna, sympatická, inteligentná, s prekrásnou postavou a príjemným vystupovaním. Priznám sa, ja som z nej hotová a na každé jej video pozerám s otvorenými ústami.) Tá ich máva v niektorých svojich videách a vždy ma zaujali. Už pri prvom videu, v ktorom som ich videla, som si stránku s náušnicami klikla a bola som unesená. V tom čase však značka na Slovensku nebola dostupná, takže som to ani ďalej neriešila. Dnes sa však dajú kúpiť aj u nás a ja som hrdou majiteľkou týchto zelených!

Majte sa fajn!

IMG_5602z IMG_5586z-horz IMG_5670z IMG_5644z-horz IMG_5764z IMG_5622z-horz IMG_5662z

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Lodička: Buffalo London, Šaty: odtiaľto, Kabelka: Zoot.cz, Sukňa (spodnička): detské H&M, Náušnice: Ludora, Kabát: Shein, Silónky: Bepon

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.