.na slovíčko o kráse & Douglas

ELITE BLOGGERS CONTENT MARKETING

Viete sa správne odlíčiť? A čo takto vybrať si odtieň make-upu, ktorý Vám sadne? A poznáte vôbec svoju pleť? Tieto a podobné otázky by som mohla klásť donekonečna. Sebe a rovnako tak aj Vám. Nepochybujem o tom, že tu v tomto smere mám pár ozajstných „profíčok“, dievčatá, veľmi Vás obdivujem. Ale potom sme tu my ostatné, ktoré čas od času s beauty produktmi bojujeme. Človek sa neustále učí a keď už si myslí, že všetko zvláda, prídu na trh nové poznatky, lepšie produkty a nové techniky. Kto to má stíhať všetko sledovať?! Nuž, ak to veľmi nestíhate, nezúfajte. V Bratislave už máme totiž otvorený Douglas, ktorý je plný kvalifikovaných a šikovných make-up artistiek, ktoré podľa mňa poznajú odpoveď na každú otázku! 🙂

Douglas v Auparku

Pamätáte si na predajne Douglas z roku 2005? Ja som o tom počula len v „legendách“, no mám radosť, že je táto značka parfumérii späť! Poznám ich zo susedného Česka a tiež z Nemecka, odkiaľ pôvodne značka pochádza. Keď som v Auparku dávnejšie videla pútače, ktoré ohlásili príchod na slovenský trh, veľmi som sa potešila. Celý koncept Douglasu mi je veľmi sympatický a teším sa, že prináša nové exkluzívne značky, ktoré nikdy inde na Slovensku nekúpime. U mňa je „hot“ najmä značka Benefit, po ktorej som pokukovala už v Amerike, no keďže som sa nevedela rozhodnúť, čo potrebujem, neodniesla som si odtiaľ vtedy nič. A teraz to mám šancu napraviť! (Veruže by som aj mala, na podkladové bázy a paletky na obočie som počula len samú chválu.) Prvá predajňa v Auparku v Bratislave sa otvárala v piatok a ja som sa tam bola pozrieť, aby som Vám o tom mohla napísať!

Teda, nielen preto. Aj kvôli tomu, lebo som bola zvedavá a tiež som chcela vedieť, čo všetko „potrebujem“ (resp. chcem a musím mať :)) Predajňa je svieža a priestranná. Pôsobí na mňa veľmi príjemne a zároveň útulne. V prednej časti sa nachádza dekoratívna kozmetika a každá značka má svoj „kútik“. V zadnej časti sú parfumy a tiež telová kozmetika od výmyslu sveta. Od krémov, cez sprchové gély, až po  rôzne doplnky a „pomôcky“ na líčenie či starostlivosť.

Ponuka v Douglas

Douglas ponúka svoju vlastnú značku a tiež niekoľko exkluzívnych (Urban Decay, smashbox či spomínaný Benefit). Čo sa mi pozdáva zo všetkého najviac, je prístup k zákazníkom. Nejde totiž o klasickú parfumériu, kde prídete, vyberiete si a odchádzate. Pre zákazníkov ponúkajú služby v podobe konzultantov a make-up artistov. Myslím si, že väčšina žien potrebuje pri nákupe kompetentne poradiť a práve takýto spôsob predaja veľmi oceňujem.

Na svoje si prídu aj milovníčky prírodnej kozmetiky. Douglas má radu Naturals, ktorá spĺňa štandardy bio, prírodnej a vegánskej kozmetiky. Ponúka starostlivosť o pleť, telo a vlasy v dvoch radách – zelenej, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti a ružovej, ktorá je určená pre zrelú a suchú pleť. Inak, vraj sa chystá aj online predaj, takže si príde na svoje aj klientela z iných miest! Druhá predajňa sa bude otvárať v Eurovea už 2. mája, tak sa tam určite vidíme. (: Ja som si túto „otváračku“ veľmi užila, keďže sa mohli dať dámy nalíčiť, k dispozícii bola „beauty street“, množstvo kozmetiky a niečo malé pod zub. Som zvedavá, aká bude tá v Eurovea!

Na slovíčko o kráse

Make-up ako taký nevidím ako nutnosť. Sú ženy, ktoré ho nepotrebujú alebo k nemu jednoducho vzťah nemajú. Myslím si, že je každého osobná voľba, ako sa prezentuje, či k nemu inklinuje a či je to pre neho dôležitá vec. Ja mám „šminky a maľovátka“ rada. Do nejakej cca. osemnástky som sa líčiť nemohla vôbec, takže make-up bol pre mňa len nesplneným snom a stále som si predstavovala, ako sa do toho „pustím“, až budem môcť. Doma som skúšala rôzne kreácie, nakupovala najrôznejšie očné tiene a často napokon skončila vyfarbená ako dúha. Keď už prišiel ten zlom a ja som sa líčiť mohla, zistila som, že sa mi ráno až tak veľmi nechce a radšej si dlhšie pospím, než aby som dvadsať minút bojovať s očnou linkou a dokonalým vytieňovaním očného viečka.

Vyhráva u mňa jednoduchosť a vizáž, ktorá vydrží po celý deň. Potrpím si na upravené obočie a tiež nedám dopustiť na líčka. Som tiež maniak na rúže rôznych farieb a konzistencií, víťazia však takmer vždy tie matné! Očné linky alebo make-up očí u mňa uvidíte málokedy. Asi preto, že mám pred nimi celkom rešpekt. Čo ma však v Douglas potešilo, kedykoľvek budem potrebovať poradiť, môžem zbehnúť do predajne a s týmto rešpektom sa „popasovať“!

Prajem Vám pekný týždeň, čoskoro som späť s outfitovým článkom. (:

douglas-aupark-event

douglas-aupark-event2

douglas-aupark-event3

douglas-aupark-event4

douglas-aupark-event5

douglas-aupark-event6

douglas-aupark-event7

douglas-aupark-event8

douglas-aupark-event9

douglas-aupark-event10

douglas-aupark-event11

douglas-aupark-event12

douglas-aupark-event13

douglas-aupark-event14

douglas-aupark-event15

douglas-aupark-event16

douglas-aupark-event17

douglas-aupark-event18

douglas-aupark-event19

 

Love, peace and beauty Ivanka

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.