DON’T BE A WOMAN THAT NEEDS A MAN. BE A WOMAN A MAN NEEDS.

0 Flares 0 Flares ×

Someone say that people gamble with life. But this is not true. The life gambles with us. It plays ugly games with our guardian angels, who throw their wings in game. Later they play the strike and we are there, where we want not to be. Happiness runs in front of us, the angel sits without wings, lie has shorter legs than usual, black match not with white and the world is heading towards destruction. And so, slowly but surely,  can we can drink the wine with the angel (or the tea). Finally, the wings are not as important, you can fly without them too. Just drink a Red Bull, or borrows from Superman mantle. Once you save the world. 
———————————————————–

 Vraví sa, že ľudia hazardujú so životom. No nie je to pravda. Život hazarduje s nami. Hrá nepekné hry s našimi strážnymi anjelmi, ktorí „hádžu“ do hry svoje krídla. Neskôr ich v dákej stávke prehrajú a sme tam, kde sme byť nechceli. Šťastie pred nami uteká, anjel sedí pri víne bez krídeľ, lož má kratšie nohy ako zvyčajne, zlodeji si kradnú navzájom, čierna neladí s bielou, ryby chodia po suchu a svet sa rúti do záhuby. A tak, pomaly, ale iste, sa k anjelovi môžme pridať a piť víno (alebo kľudne aj čaj) spoločne. Napokon, tie krídla nie sú až tak podstatné, lietať sa dá aj bez nich. Stačí vypiť Red Bull, či si požičiať plášť od Supermana. Hneď môžete zachranovať svet. A ak sa bojíte lietania, potom hoďte reč so Spidermanom. Ten vám poradí, ako na ten zázrak, čo mu vystrekuje z rúk.
Dnes bola zima. Ráno padal sneh.
Posledné dve fotky sú pohľadom do môjho srdca a duše.
A ešte niečo.
Milujem každú vec v mojom šatníku a keď to spočítame, tak by som mala od samej lásky aj zomrieť.
<3

Love, peace and fashion Ivanka
Skirt: Second-hand (TOPSHOP), Blouse, shoes, bag: Second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.