.dolce!

dolcegustoevent

Je to chutné, voňavé a plné energie. Čo je to?!

Nie, nie som to ja, aj keď by som momentálne bola veľmi rada plná energie a k tomu ešte aj chutná. Vlasy mi však stoja na všetky strany, oči mám ako krtko a hladina energie mi aj po niekoľkých šálkach kávy klesá rýchlosťou blesku. Ako už iste aj podľa fotiek (či názvu) tušíte, dnes to bude o káve! A nie hocijakej. Dnes to bude o káve pre tých, ktorí si ju radi vychutnajú v pohodlí domova alebo „načapujú“ to go do domáceho hrnčeka. O značke, káve a strojoch, ktoré ponúkajú až 30 rôznych možností nápojov v teplej či studenej verzii, sú finančne nenáročné a za málo peňazí vedia spraviť veľa muziky. Dnes je to o Dolce Gusto, o ktorom som snívala už niekoľko rokov (snívam inak aj o Fiat 500ke a Nikone D750, keby mi ich náhodou chcel vesmír poslať :D)a teraz ho mám doma v kuchyni! Je malý, šikovný, skladný, a okrem toho vie spraviť všelijaké dobroty. Týždeň a niekoľko dní dozadu sme sa spolu s Rebekou z blogu Fresshion, niekoľkými redaktorkami a šikovným tímom ľudí stretli v krásnom priestore Satori Stage, aby sme sa dozvedeli (zatiaľ) tajné „infošky“ o pripravovanom projekte Café Ateliér. Ten bude plný energie v podobe kávy, ktorá otvorí myseľ, no naštartuje aj našu kreativitu, vďaka ktorej budeme môcť dokonca i súťažiť! Budeme tak mať možnosť a motiváciu tráviť čas pri popíjaní obľúbenej kávy trošku iným spôsobom a poriadne sa vyšantiť. Okrem kreativity príde aj veľa inšpirácie. Síce Vám zatiaľ nemôžem prezradiť, o čo presne ide, pevne však verím, že sa Vám nápad bude páčiť. Pripravovaný projekt sa spustí 1.júna, takže Vás budem určite informovať. (:

My sme si tlačovku poriadne užili a okrem informácií sme si odniesli aj vlastnoručne ozdobené hrnčeky, ktoré sme tvorili úplne jednoduchým spôsobom- pomocou leptacej pasty na sklo, štetca a niekoľkých predpripravených šablóniek. Následne sme v sebe prebudili svoje kreatívne (a improvizujúce) ja a svoju obľúbenú kávu sme si mohli s pomocou fotografa Jana Fauknera profesionálne odfotiť. O fotkách a káve však toho budete odo mňa ešte počuť… (:

Viem, že článok je dnes taký tajnostkársky. Viac Vám však napovedia fotky a aj keď už možno niečo tušíte, verte mi, že to najlepšie ešte len príde a budete veľmi milo prekvapení! Ako sa hovorí, #staytuniak, resp. tuned a keď bude všetko o tajnom zázraku na Dolce Gusto stránke online, dám Vám vedieť. (:

_DSC4112 _DSC4117 _DSC4120 IMG_7425 _DSC4139 IMG_7758 IMG_7822 IMG_7765 IMG_7802 IMG_7809 IMG_7783 IMG_7823 IMG_7879 IMG_7910 IMG_7954 IMG_7951 IMG_7938 IMG_8036IMG_7771 _DSC4114 _DSC4135

 

Love, peace and life Ivanka

Foto: Jan Faukner. ja

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.