dobre.

_DSC0237-horz

 

Dobre, lepšie, najlepšie. Bolo mi. A že ako! Víkend sa začal v piatok večer, kedy som mala vďaka COTY možnosť zúčastniť sa v spoločnosti dvoch ďalších blogeriek zo Slovenska, šéfredaktoriek slovenských časopisov a maďarskej blogovo-magazínovej posádky koncertu Katy Perry a nahliadnuť i do zákulisia. Bol to nádherný zážitok a som veľmi vďačná, že som mala príležitosť byť jednou z tých šťastných dievčat, ktoré sa tam dostali. Ešte pred koncertom mi prišla krásna pozvánka a balíček plný super vecí, ktoré Vám určite v najbližšej dobe predstavím, nakoľko je medzi nimi i pár noviniek od Rimmel, ktoré sa Vám budú určite páčiť. Koncert a návšteva zákulisia sú kapitola samé o sebe a už v blízkej dobe ich rada spomeniem v samostatnom článku! Po koncerte sa akurát vrátil Petrík z lyžovačky za hranicami, ostal u mňa a strávili sme spolu krásny víkend. Nerobili sme v podstate nič, no bolo nám hej. Túlali sme sa ulicami Starého Mesta a ja som sa nestačila čudovať, koľko krásnych domov a zákutí sa tu nachádza. Veľa z domov je opustených, čo ma pri pohľade na ne nesmierne mrzelo, lebo majú obrovský potenciál. Okrem dlhých a pohodových prechádzok sme ležali dlho v posteli, urobili si skvelé raňajky, smiali sa na vtipných videách, boli na nákupe, pili kávu v mojej, čoraz viac a viac obľúbenej, kaviarni na Kollárku, navštívili Petríkovu babku a šli okolo milej kaviarne, spred ktorej si okoloidúci mohli vziať koláčik „for free“, čo bola asi jedna z najsympatickejších vecí, ktoré ma tu v Bratislave zatiaľ postretli.

 A keďže sme mali všeobecnú víkendovú pohodu, zvolila som i pohodový outfit! Ráno svietilo slniečko, no potom sa opäť schovalo a bolo omnoho chladnejšie, preto som si radšej kúsky navrstvila a vďaka flexibilite väčšiny z nich mi bolo tak akurát (ak je teplejšie, čiapku strčím do tašky, rukavice do vrecka a šál prehodím popod kapucňu). Na dlhé prechádzky z kopca a do kopca, po schodoch a obrubníkoch, sú najlepšie pohodlné topánky, obľúbené džínsy a bundička, ktorá nikdy nesklame! Mimochodom, všimli ste si, že šál je obojstranný? Je naozaj super. Akurát široký, akurát dlhý a plný farieb, ktoré pasujú ku všetkému. Stačí ho obrátiť podľa nálady a je to! Ja som mala cez víkend náladu modro-červenú, no možno Vám nabudúce ukážem i jeho druhú, omnoho farebnejšiu stranu.

Majte úspešný týždeň a nezabudnite hodiť očkom na Bloger roka 2014! Súťaží i ten môj, tak ak ma veľmi ľúbite, nezabudnite mi poslať „páčitko“.

<3

 


_DSC0225-horz

_DSC0223-horz _DSC0249-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Rifle: Orsay, Topánky: jazdecké, Bunda: nájdeš tu, Kabelka: Second-hand, Čiapka: z Poľska, Rolák: Esprit, Šál: klikni tu 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.