denim, tulle & pink.

0 Flares 0 Flares ×

20150623-0057-horz

Biela a riflová košeľa sú bezpochyby jednými z najpraktickejších kúskov v šatníku. Keď nemám čas ani náladu špekulovať, s čím a ako, vždy viem, že sa môžem na ne spoľahnúť. Pasuje k nim akákoľvek farba, akýkoľvek kúsok či náhrdelník. A v čase, kedy mám na presun z domu do želaného miesta len pár minút, padne vždy vhod. Tentokrát som k tejto novej, ktorá mi pribudla do šatníka, zvolila môj obľúbený typ sukne. Veľa ľudí je názoru, že by sa mala nosiť výlučne ako spodnička, no mne vôbec neprekáža, že jej pôvodné využitie bolo práve pod iný kus odevu. Veď i džínsy boli prvotne pracovným odevom a dnes ich nosí celý svet! Faktom však je, že rozširujú. Pri ich nosení som si toho vedomá, no pravdu povediac, nevadí mi to. Nemusíme byť predsa každý deň ako sexy gazely v obtiahnutých kúskoch, nie? Ja som si ich strih veľmi obľúbila a páči sa mi, že dokážu vyčarovať krivky na miestach, kde mi tá želaná línia chýba.

Keďže samotná riflovina a rovnako i sukňa majú neutrálnejšiu farbu, rozhodla som sa ich doplniť ružovými lodičkami. Okrem toho, že som si ich farbou plánovala rozveseliť deň, chcela som otestovať, ako sa v nich chodí! Spočiatku som z nich bola nadšená, pretože vyzerali veľmi pohodlne a tiež sa mi páčila tá mašlička. Po pár hodinách chodenia sa však ukázalo, že zdanie klame a nie sú tak úplne najpohodlnejšie. Sú síce roztomilé, ale na reálne celodenné chodenie a fungovanie pre mňa nepoužiteľné. Možno to bude kvôli sklonu môjho priehlavku a samotného chodidla, párkrát sa mi to pri topánkach už stalo, že mi nesedeli úplne presne a následne ma kvôli tomu boleli celé nohy. Rovnako mám tenšie lýtko v časti, kde sa mašlička obtáča okolo nohy, preto ich musím mať pritiahnuté o čosi silnejšie, čo už nevyzerá tak skvelo. Určite Vás od ich kúpy, pokiaľ nad nimi premýšľate, nechcem odhovárať, iba Vám ponúkam pár postrehov, ktoré som si počas nosenia sama odskúšala. (:

Ja mám za sebou pár rozlietaných dní a niekoľko podobných ma ešte čaká. Najmä teda rozplánovať leto a začať sa pomaly a iste baliť! Ako a kde budete leto tráviť vy?

20150623-0005-horz 20150623-0008-horz 20150623-0016-horz 20150623-0058

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystýnek

Topánky: odtiaľto, Sukňa: Chicwish, Košeľa: Vyzerajdobre.sk (S.Oliver), Náhrdelník: Ebay, Kabelka: Pinkhead.eu

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.