Christmas mood (mode ON).

Tak si už pomaly „Vianocujem“. V nálade a typickom móde, ktorý k Vianociam prislúcha. Oficiálne som tento stav zahájila kúpou nejakých tých ozdôb v Tescu, niekoľkými pohármi punču a cigánskou na trhoch a Mikulášskou nádielkou, ktorá sa zázračným spôsobom dostala ku mne na okno (sláva Mamičkám s veľkým M, ktoré vždy myslia na všetko, aj keď sú od Vás 333km) počas uplynulého týždňa. Síce si tie sviatky až tak veľmi neuvedomujem, keďže nie som doma a poväčšine lietam niekde medzi školou a robotou, no o to viac sa teším na tých pár dní, ktoré budem môcť stráviť pod Tatrami a na tú cestu domov, kedy budem šoférovať s pocitom, že si idem domov vychutnať všetky tie čarovné maličkosti, ktoré mi vždy prišli samozrejmé, aj keď také vôbec nie sú! Perníčky, adventný veniec na stole, nejaké tie vločky snehu, ktoré snáď do toho času vydržia, čečina, filmy a rozprávky, ktoré som videla už minimálne 18-krát, no s radosťou si ich pozriem aj devätnásty, vôňa komínov, Tatry, šohajdy a kokosové guľky, nohy vyložené na stole a dobrá kniha, najkrajšia výzdoba v Poprade. Tak veľmi sa na tieto Vianoce teším! Aj v sobotu sa s Petrom chystáme do Viedne na trhy a nemôžem sa dočkať tej „atmošky“. Páči sa mi, že aj tu v Bratislave sú jednotlivé obchodíky či kaviarne krásne vyzdobené a človek sa tam cíti ešte lepšie, než zvyčajne. Je pravda, že Vianoce sú takým zvláštnym sviatkom, ktorý už trochu stráca svoju pôvodnú povahu, no verím, že sa to zase obráti. Usmievajme sa a buďme k sebe dobrí (:

Samozrejme, aby ste si nemysleli, ani ja to nemám všetko také ružové, ako to vyzerá. Ešte mi ostáva dokončiť jednu seminárku, napísať niekoľko zápočtov (slovom tri v jeden deň), naučiť sa na skúšky, v počte 3ks a pred či po Vianociach odrobiť nejaké tie hodiny. Tak nám všetkým držím palce, aby sme to zvládli (čokoľvek nás čaká) a aby sme prežili sviatky v pokoji.

Aj dnešné fotky sú v takej tej Christmas náladičke, tak dúfam, že sa Vám páčia. Pavol je naozaj šikovný, fotili sme spolu aj tieto fotky, tak ich omrknite, ak ste ich ešte nevideli.

 

_D7D0423-horz_D7D0344 _D7D0356 _D7D0392-horz _D7D0406-horz _D7D0439 _D7D0484 _D7D0491-horz_D7D0472

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Pavol Gemeiner

Topánky: z jazdeckého časopisu, Silonky: Tezenis, Sukňa: v prípade záujmu napíš na email, Kabela: H&M, Bunda, Vesta: Reserved, Čiapka: Camaieu, Sveter: F&F, Rukavice: Primark

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.