#bubbleologyzbližuje

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V jednu peknú sobotu (tú predminulú (:) sme sa stretli na Donovaloch! Ja, Rebeka, niekoľko ďalších bloggerov & vloggerov, partia z rádia Europa 2 a najmä tím Bubbleology s ich skvelými drinkami! Tí totiž pre nás (a rovnako aj pre Vás) pripravili skvelý #familyfunday, počas ktorého sme si užili kopec srandy na snehu. Vyšlo nám prekrásne počasie, slnko žiarilo už od rána, kedy sme vyrážali z Bratislavy a držalo sa až do poobedia. Po ceste sme sa stavili posilniť myseľ (a najmä) chuťové poháriky v Nitre, kde nám dievčatá v stánku Bubbleology namiešali osviežujúce príchute (nielen) z limitovanej edície! Okrem februárovej limitky „Fresh Colada“ sme si s Reb nechali namiešať moje obľúbené kombo mango+marakuja, ktoré je príjemne osviežujúce a všetkým Vám ho vrelo odporúčam! S pohľadom na zasnežené kopce Nízkych Tatier v okolí Donovál, s krásnym výhľadom z reštaurácie hotela Residence, sme si po skvelej (prekecanej) ceste pochutnávali na chutnom obede. Po ňom nás čakalo parádne poobedie strávené na sánkach, footgolfom a vozením sa vo vláčiku (pre malé deti :D), a samozrejme, vo fotostane, odkiaľ som si na pamiatku odniesla krásne fotografie! Slnko nad hlavami, všade okolo nadšení lyžiari a my vylehujúc na lehátkách, s čajom v ruke. Po kvalitnom oddychu a zresetovaní sa slnkom sme presunuli do stanu na ochutnávku cateringu (áno, milujem #stáleibajem #apijem víkendy), kde sme mali možnosť ochutnať nielen špeciálne alko B.drinky, ale aj rôzne pochúťky ako mochi, čajovú penu s praskajúcimi guľôčkami či želé z agaru. Potom sme sa celkom lační (:D tak to určite) presunuli na večeru, po ktorej nás pod holým nebom a na snehu čakal koncert Dary Rolins a párty s E2! (Viete, treba tie cukry niekde zúžitkovať.) Bolo to skvelé, neskôr sme mali možnosť s Darou aj „posedieť“ v hotelovom bare a presvedčiť sa o tom, že je naozaj taká skvelá žena, ako pôsobí na javisku či soc.sieťach (priznajte sa, kto sleduje „život podľa Dary“? :)). A ozaj, Bubbleology zbližuje, o tom niet pochýb. Ako by sa inak dalo vysvetliť, že sme s českou partičkou sedeli v tom bare až do pol štvrtej ráno? (Tie vačky pod očami by ste však ráno naozaj nechceli vidieť…)

Ďakujem za super deň, Bubbleology ♡

A ak si myslíte, že Bubbleology drink je len pre deti, verte mi, nie je! Ja už som na ňom celkom kvalitne závislá nejakú tú dobu a stále nemám dosť. Stále ma baví miešať nové príchute a skúšať, či a ako mi daná kombinácia bude chutiť. Máte nejakú obľúbenú?

bubbleologyb bubbleology1Sivy Kabat, Tatry Desktop6

 

Love, peace and life Ivanka

Foto: Reb & ja na jej malý zázrak

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.