blue & white.

IMG_8418z-horz

Modrá sa počas tejto sezóny udomácňuje v mojom šatníku čoraz viac a viac. Pri pohľade na šaty usporiadané na stojane sa nestačím čudovať. Biela, ružová, modrá. Akoby som ani nepoznala iné farby! (: Nuž, myslím, že to bude najmä kvôli tomu, aká farebnosť momentálne dominuje v obchodoch. I keď, pravdou je, že mi veci pribúdajú do šatníka aj na základe toho, aké topánky mám práve po ruke, keďže často musím pri výbere myslieť na to, či si k danej veci mám čo obuť. Tieto lodičky ste tu už videli neraz. Myslím, že veľmi dobre nahradili moje ružové (videli ste ich napríklad tu či tu), ktoré už nie sú v najlepšom stave, síce ich stále rada nosím. Kľúčom k mojej spokojnosti je určite pohodlnosť. Keď som chodievala stále autom, nemala som problém obuť si i veľmi vysoké topánky. Posledný rok v Bratislave ma však naučil myslieť najmä na praktickosť obuvi, preto čoraz častejšie siaham po nižších či maximálne pohodlných topánkach. Lodičky majú tú výhodu, že sedia na nohe bez pohnutia, pokiaľ sú správne zvolené, takže nemám problém v nich prejsť kamkoľvek, po akomkoľvek povrchu, v hocakom čase. Tieto sú presne z tej kategórie! Keď mi domov prišiel balík s vecami a v ňom bola táto chutná súprava, veľmi som sa potešila. Ten modrý vzor vyzerá naozaj skvelo! Síce sa mi veľmi nepáči, ak sú oba kúsky spolu, keďže v nich vyzerám ako v pyžame, oddelene a jednotlivo skombinované vyzerajú super! V poslednom čase mi do šatníka pribudlo i množstvo bielych vecí. Slabosť na bielu mám už od minulého roka, kde mi na slnečnom Key Weste veľmi dobre padla, preto myslím, že to nebude rozdielne ani toho roku.

Fotky vznikli vďaka Natálke pár týždňov dozadu v Trnave. Bola som pozrieť Bobu, s ktorou sme mali skvelý deň pri vode, neskôr káve a nakoniec skvelom jedle, a tak som „zneužila“ na pár cvakov aj moju zlatú Nat. Stavili sme sa aj v ospevovanom mr.lemon vitamin bar, a veruže nám chutilo!

Prajem pekný piatok! (:

IMG_8532z IMG_8436z IMG_8541z IMG_8449z IMG_8522z IMG_8479z IMG_8514z IMG_8457z-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: Rela, Šortky: odtiaľto, Kabelka: Second-hand, Blúzka: Orsay, Klobúk: F&F, Okuliare: okuliarewayfarer.sk, Náušnice: Bijou Brigitte, Hodinky: Daniel Wellington, Náramok červený: Čačky.sk, Náramok čierny: vintage

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.