babie.

DSC_0055-horz

 

…leto, letá, dni. Závan tepla, na pár hodín, na kúsok dňa. Trochu ma to ošalilo, ráno som si trúfla na tenšie silonky a ľahšie šaty. Slnko v tvári, teplý vánok, všetko tak, ako má byť. Na obed však slnko zašlo a mňa zachránil iba fakt, že všetky povinnosti som mohla vybaviť autom, inak by som dnes sedela v posteli s teplým čajom, pod dekou, preklínala ranné klamlivé slnko a len smutne pozerala na môj obľúbený kúsok, ktorý som si priniesla ešte v lete z Ameriky. Je ním tento prechodný kabátik, ktorý mi na prvý pohľad pripomenul koberec, no na druhý ma veľmi zaujal a keď som si ho vyskúšala, vedela som, že mu miesto v šatníku určite nájdem. Kupovala som ho v skvelých zľavách v Zare, odkiaľ som si spokojná a šťastná odniesla dve plné tašky, ktorých hodnota bola asi taká, ako originálna cena tohto kabátu. Priznám sa, v Zare za bežných okolností nenakupujem. Ich oblečenie sa mi zdá príliš predražené, no ak sú dobré zľavy, nechám sa zlákať. Niektoré kúsky tam majú naozaj krásne, ale rovnako, ako aj všade inde, sa mi tam vždy podarí nájsť nejakú poriadnu nekvalitnú a ešte aj nevzhľadnú blbosť, nad ktorou akožehodnotou sa neraz veľmi čudujem. No ale prípad tohto „koberca“ to našťastie nebol, takže hor sa do jeho nosenia! (Alebo aj nie, keďže posledné dva dni som mala na hlave čiapku a ťažko povedať, či mu bude ešte svitať na „babie dni“.)

Každopádne, už sa aj celkom teším na chladnejšie dni. V poslednom čase mi veľmi vyhovujú veľké svetre, moje obľúbené (aj nové) kabáty a bundy (#kabátomaniak) a čiapky! Tie som kedysi neznášala, odkedy som však objavila tie teplučké s veľkými brmbolcami, je mi sveta žiť. Ozaj, chceli by ste nejaký „špeci“ príspevok iba o jesenných/zimných kabátoch? V poslednom čase mi ich zase niekoľko pribudlo a jeden je dokonca taký suprový, že zaujal aj jednu milú českú mamičku, ktorá za mnou (doslova) utekala v Bory Mall, aby sa ma mohla opýtať, odkiaľ ho mám. Určite sa Vám bude páčiť! (Možno až nie tak veľmi ako mne, ale aspoň trošku určite.)

O fotky sa tentokrát postarala Martinka a ja Vám prajem ešte príjemný víkend.

 

DSC_0198 DSC_0072-horz DSC_0105 DSC_0101-horz DSC_0191 DSC_0075-horz DSC_0001

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martina Cimermanová

Topánky: Kitten, Šaty: Shein, Kabát: Zara, Kabelka: New Look, Silonky: Calzedonia, Okuliare: H&M, Hodinky: Ops!Objects, Prsteň: Swarovski

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.