zázraky.

Aké to je spoznávať nových ľudí? Aké to je učiť sa nové veci? Aké to je získavať nové skúsenosti? 
Únavné, stresujúce a zdĺhavé, ale najmä obohacujúce, krásne a aj keď to niekedy bolí (či už duševne, alebo fyzicky), stojí to za to. 
Bol víkend a Bobinka mi oznámila, že ochorela. Naplánované fotenie u Martina tým pádom buď padá, alebo ho zvládnem bez jej pomoci. Keďže mám rada výzvy a niekde veľmi hlboko zakorenený pud nesebazáchovy, rozhodla som sa, že to skúsim. S Bobs sme dali hlavy dokopy a rozobrali prostredníctvom telefónov/správ nápady. Ja som z odevného arzenálu Johnny the Wardrobe (cháp šatník. pôvod tohoto mena má dlhú históriu, tak sa radšej nepýtajte.) povyťahovala všetko možné a nemožné, zbalila obriu tašku a pár krát sa zhlboka nadýchla. Nie preto, že by som s tou taškou posilňovala (aj keď váhu mala slušnú), ale strach/rešpekt je mrcha vec. Stretnutia s novými ľuďmi zvládam celkom v pohode. Rada sa zoznamujem, rada spoznávam. Ale ľudia, ktorí toho tak veľa dokázali, ktorí sú v tom, čo robia, naozaj perfektní, mi spôsobujú mierne „stresy“….
Ale tie po čase opadnú. A potom je všetko perfektné.
Pretože pred objektívom môžete byť, kým chcete. Môžete sa tváriť, ako chcete. Môžete cítiť, čo chcete. Môžete si to užívať, ako veľmi chcete. 
Vďaka šikovným rukám a tvorivým hlavám môžete vyzerať a cítiť sa ako bohyňa. (Nehovorím, že ja tak vyzerám! Ale Bobinka a Martin sú kúzelníci. Raz darmo…)
A vlasy som mala ešte dlhé a ryšavé. Teraz už mám kratšie (ale zdravšie!) a hnedé. 
A novinka? Som finalistkou súťaže Miss stredných škôl Slovenskej Republiky 2013 a mám číslo 3. 
Ďakujem Vám, anjelikovia moji, za držanie palcov a podporu, ďakujem Bohu za vypočutie modlitieb, ďakujem mamičke, ockovi a Jurkovi, že to včera so mnou zvládli, ďakujem Maťkovi, Bobinke a Simonke. :* Ďakujem najlepšej spolubývajúcej na svete, ďakujem všetkým babám za pekné dva dni a porote, že sa rozhodli nechať si ma. Budem robiť všetko, čo bude v mojich silách, aby som nikoho nesklamala. :* 😉
Držte sa, snívajte a verte na zázraky. Lebo tie sa dejú každý deň. 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.