zavolajte doktora.

Človek sa celý život na niečo pripravuje. A v tom príde niečo, čo jeho prípravy naruší a zrazu nie je nič také, ako predtým.
Som veľmi rada, že sa nám otepluje. Okrem toho, že už nemusím byť navrstvená ako cibuľa, otvárajú sa mi aj staro-nové možnosti fotenia na rôznych miestach a v rôznom čase, nie len na záhrade či ulici, ako to bolo počas zimy, ale aj na iných miestach. Vyťahujem tenšie silónky a vytešujem sa, že je jar. Mám ju radšej ako leto či zimu. Jar je fajn, lebo môžem nosiť saká. Jar je fajn, lebo všetko kvitne. Jar je fajn, lebo sa necítim ako v saune a môžem ležať na slnku dlhšie ako 20 minút bez toho, aby som musela 35 krát povedať, aké nehorázne teplo mi je. Jar je fajn, lebo mám narodeniny. (sebecká ja.) A čo z toho vyplýva? Že mám ružové sako, kopu nových párov topánok a potrebujem riflovú bundu. (Viem, že to z toho nevyplýva, ale mala som potrebu povedať vám to.) Jar je jednoducho fajn.

Love, peace and fashion Ivanka
Shoes: H&M, Tights: Lidl, Dress: Second-hand, Blazer: Orsay, Necklace&Ring: H&M, Coat: Second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.