začínam si byť istý, že do teba som sa zameral.

Na začiatku nového roka si ľudia zvyknú dávať predsavzatia. Na začiatku nového roka si ľudia zvyknú spomínať na to, čo sa stalo v minulom roku. Na začiatku nového roka si ľudia zvyknú robiť plány, čo chcú dosiahnuť, kam sa chcú posunúť, kým chcú byť.
Aké je moje predsavzatie? Nech som dobrá, možno i lepšia, ako som bola. Nič viac, nič menej. Myslím, že už i táto úloha ma bude stáť mnoho síl a námahy, pretože byť dobrým človekom, to je, vážení a milí, oveľa ťažšie ako držať diéty či prestať fajčiť.
Aké sú moje plány? Byť šťastná predsa!
Aj vy buďte šťastní a všetko, čo budete robiť, robte srdcom! 🙂
Nech to stojí za to.

Už dlhú dobu obľubujem kožušinové vesty (nie z pravej kožušiny!). Vždy, keď v obchode nejakú uvidím, poskočí mi srdce. Zväčša sú však prehnane drahé a nikdy nie je isté, či vydržia do nasledujúceho rána. Najlepším „testerom“ na to, či jej chlpy ostanú po pár dňoch nosenia na rovnakom mieste, ako boli v prvý deň, respektíve, či vôbec dáke ostanú, sú second-handy. Máte ako-takú istotu (nie vždy, keďže veľa vecí v second-handoch býva úplne nových, často krát i s visačkami), že tá vesta si už niečím prešla a stále vyzerá rovnako dobre ako po tom, čo vyšla z čínskej, prípadne indickej továrne. Kúpila som si tak už asi 4 vesty a vždy som bola nadmieru spokojná. Samozrejme, tie vesty tam nevisia zoradené podľa farieb v zástupe a nečakajú na vás, kým prídete a odnesiete si ich domov, je potrebné sa za nich „biť“, hľadať a kutrať (pokiaľ nemáte protekciu), možno niekedy odídete i s prázdnymi rukami, no raz vám do cesty nejaká určite príde. 🙂
A keby aj nie, stále sú tu predsa obchody ako Reserved, H&M či Zara, kde sa vždy v zimných kolekciách nejaká tá vesta nájde. 
Táto moja je od „Ježiška“, originálne ju však kúpil v Reserved. Mali ju i v pudrovej ružovej farbe a je skvelá! Vyzerá perfektne na kabátoch, koženom saku či len takto, ako ju mám teraz, na tričku, pohodlne sa zmestí i pod kabát bez toho, aby ste vyzerali ako medveď, príjemne zahreje a oficiálne ju korunujem na najlepší kúsok šatníka tohtoročnej zimy. Nosím ju od Vianoc takmer stále a obávam sa, že ju nevyzlečiem ešte dobre dlho. Teraz pod či na kabát, neskôr, keď bude teplejšie, na košeľu či šaty, s opaskom či bez neho. Keďže je neutrálnej farby, hodí sa ku všetkému. Moje najobľúbenejšie kombinácie sú však s červenou, bielou, čiernou, modrou, pudrovo-ružovou, cyklamenovo-ružovou, zlatou a striebornou.


Čo vy a vesty? Rozumiete si?
Aký je váš obľúbený kúsok tohtoročnej zimnej sezóny?

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Second-hand (Pimkie), Rifle: Marks&Spencer, Vesta: Reserved, Rukavice: Poľsko, Šál: Oriflame, Kabelka: Second-hand, Opasok: Pimkie

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.