začínam si byť istý, že do teba som sa zameral.

0 Flares 0 Flares ×
Na začiatku nového roka si ľudia zvyknú dávať predsavzatia. Na začiatku nového roka si ľudia zvyknú spomínať na to, čo sa stalo v minulom roku. Na začiatku nového roka si ľudia zvyknú robiť plány, čo chcú dosiahnuť, kam sa chcú posunúť, kým chcú byť.
Aké je moje predsavzatie? Nech som dobrá, možno i lepšia, ako som bola. Nič viac, nič menej. Myslím, že už i táto úloha ma bude stáť mnoho síl a námahy, pretože byť dobrým človekom, to je, vážení a milí, oveľa ťažšie ako držať diéty či prestať fajčiť.
Aké sú moje plány? Byť šťastná predsa!
Aj vy buďte šťastní a všetko, čo budete robiť, robte srdcom! 🙂
Nech to stojí za to.

Už dlhú dobu obľubujem kožušinové vesty (nie z pravej kožušiny!). Vždy, keď v obchode nejakú uvidím, poskočí mi srdce. Zväčša sú však prehnane drahé a nikdy nie je isté, či vydržia do nasledujúceho rána. Najlepším „testerom“ na to, či jej chlpy ostanú po pár dňoch nosenia na rovnakom mieste, ako boli v prvý deň, respektíve, či vôbec dáke ostanú, sú second-handy. Máte ako-takú istotu (nie vždy, keďže veľa vecí v second-handoch býva úplne nových, často krát i s visačkami), že tá vesta si už niečím prešla a stále vyzerá rovnako dobre ako po tom, čo vyšla z čínskej, prípadne indickej továrne. Kúpila som si tak už asi 4 vesty a vždy som bola nadmieru spokojná. Samozrejme, tie vesty tam nevisia zoradené podľa farieb v zástupe a nečakajú na vás, kým prídete a odnesiete si ich domov, je potrebné sa za nich „biť“, hľadať a kutrať (pokiaľ nemáte protekciu), možno niekedy odídete i s prázdnymi rukami, no raz vám do cesty nejaká určite príde. 🙂
A keby aj nie, stále sú tu predsa obchody ako Reserved, H&M či Zara, kde sa vždy v zimných kolekciách nejaká tá vesta nájde. 
Táto moja je od „Ježiška“, originálne ju však kúpil v Reserved. Mali ju i v pudrovej ružovej farbe a je skvelá! Vyzerá perfektne na kabátoch, koženom saku či len takto, ako ju mám teraz, na tričku, pohodlne sa zmestí i pod kabát bez toho, aby ste vyzerali ako medveď, príjemne zahreje a oficiálne ju korunujem na najlepší kúsok šatníka tohtoročnej zimy. Nosím ju od Vianoc takmer stále a obávam sa, že ju nevyzlečiem ešte dobre dlho. Teraz pod či na kabát, neskôr, keď bude teplejšie, na košeľu či šaty, s opaskom či bez neho. Keďže je neutrálnej farby, hodí sa ku všetkému. Moje najobľúbenejšie kombinácie sú však s červenou, bielou, čiernou, modrou, pudrovo-ružovou, cyklamenovo-ružovou, zlatou a striebornou.


Čo vy a vesty? Rozumiete si?
Aký je váš obľúbený kúsok tohtoročnej zimnej sezóny?

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Second-hand (Pimkie), Rifle: Marks&Spencer, Vesta: Reserved, Rukavice: Poľsko, Šál: Oriflame, Kabelka: Second-hand, Opasok: Pimkie

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.