You’re like an Indian summer In the middle of winter

People make from life too much of „science„. They allow to jump on their heads, only to meet the expectations of society. On the streets they are acting a strange roles and wearing masks which serve as shield. Sometimes, they would like to put the mask down. But it’s too late. Time arranged that they are fully merged with their task. Then there is no turning back.
Tomorrow we have a school prom.
Photos in Tesco are cool. :))

 Ľudia robia zo života príliš veľkú vedu. Nechajú si skákať po hlavách, len aby splnili očakávania spoločnosti a nevytŕčali z radu. Na uliciach hrajú podivné herecké úlohy a nosia masky, za ktoré sa skrývajú. Niekedy sa stane, že zájdu za roh a tú masku by si chceli dať dole. Ale je neskoro. Čas zariadil, aby so svojou úlohou plne splynuli a maska sa stala súčaťou ich „ja“. Potom už niet cesty späť.
Zajtra máme školský ples. Po dlhom rozhodovaní sa, či ísť do školy, alebo radšej ostať doma, pripravovať sa a lakovať si nechty, zvíťazila možnosť číslo dva. Nečakane. 
Fotky v Tescu sú „kúl“. Aj okoloidúci, ktorí na vás pozerajú ako na blázna.
Myslím, že to brali s nadhľadom. (Alebo jediný, kto to bral s nadhľadom, som tam bola ja?)
A mali by ste vedieť, že mám vždy pravdu. 🙂 (Aj vtedy, keď ju nemám.)
Love, peace and fashion Ivanka
Dress: Second-hand (Asos), Blazer: Second-hand (MNG), Hairband: H&M, Shoes: H&M

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.