Your Song

I would like to introduce you the second most expensive dress in my closet. Please, the second most expensive dress in my closet that are my dear readers. Dear readers, this is my second most expensive dress that I fortunately did not have to pay. (My credit card would certainly be very painful.) The vest you already know probably more than a year. The bag, I should probably  introduce it you too, because the bag is here for the first time. But that doesn´t make so long ceremony like the dress. So just briefly. Bag, these are the readers of my blog. Readers, this is bag, brand F&F. Shoes can not be seen because they are hidden in the grass. Maybe next time. 
——————————————————-
Náplasť na duši,
staré jazvy pod kožou,
keď nás život odlúčil,
bodol ma tisíckou nožov.
Boli sme, ty a ja,
zbláznení obaja,
dnes je to už minulosť,
stratila som svoju hrdosť. 
Stačí jeden pohľad do mojej duše,
mám pocit, že mi nič neostalo,
akoby si bol vystrelil z kuše,
a všetko lístie zo stromov opadalo. 
Príde zima, príde chlad,   
ukončil to všetko ľahko, 
jednoducho šach-mat.
Predstavujem vám druhé najdrahšie šaty v mojom šatníku. Prosím, zoznámte sa. Druhé najdrahšie šaty, toto sú moji čitatelia na nezaplatenie. Milí čitatelia na nezaplatenie, toto sú moje druhé najdrahšie šaty, ktoré som si našťastie nemusela zaplatiť sama. (Moju kreditku by to určite veľmi bolelo, pretože v porovnaní s cenou, ktorú dávam za šaty obvykle -3,50€-, by to bol desaťnásobok. Viete si predstaviť ten šok?) S vestou vás zoznamovať nebudem, s tou sa poznáte už asi viac ako rok. Vtedy ste sa stretli prvý krát tu. S taškou by som vás asi tiež mala zoznámiť, lebo je tu takisto ako šaty, prvýkrát. Ale tá nerobí „drahoty“ ako šaty a ani nemá rada dlhé ceremónie. Tak len stručne. Taška, toto sú čitatelia môjho blogu. Čitatelia, toto je taška značky F&F. Topánky vidieť nemôžete, lebo sa schovali v tráve, takže dnes žiadna „zoznamka“ s nimi nebude. Možno nabudúce.

Love, peace and fashion Ivanka 

Dress: Orsay, Vest: Second-hand (Mark´s & Spencer), Bag: F&F, Necklace: unknown

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.