You are beautiful….

There is nothing more beautiful than when you own father asked if you accidentally don´t flesh up because it seems that your jeans are quite narrow . FAIL! No, I don´t flesh up. 🙂 Daddy, you can be calm .Experiences of recent days I will not write, because none were. 🙂 On Monday and Wednesday, I did not have to go to school, so I had a moment for yourself (or a moment for taking care of my beloved younger brother). On Monday I am off again, so I am happy ….It turns to good or bad mood. I have depression from it what I’m ugly and fat. Today I managed a quiz from the Slovak language, which increases my chances for me to be at the end of school year unit.
The End..
I do not what to write …..:*-*

 Nie je nič krajšie, ako keď sa vás vlastný otec opýta, či ste náhodou nepribrali, pretože sa mu zdá, že sú vám tie rifle na stehnách nejaké úzke. FAIL! Nie, nepribrala som. 🙂 Ocko, môžeš byť pokojný.
Zážitky z uplynulých dní písať nebudem, pretože žiadne neboli. 🙂 V pondelok a stredu som nemusela ísť do školy, takže som mala chvíľku pre seba (alebo skôr chvíľku starania sa o svojho milovaného mladšieho bračeka). V pondelok mám znovu voľno, tak sa vytešujem….
Striedajú sa mi dobré a zlé nálady. Mám depresiu z toho, aká som škaredá a tučná. Dnes sa mi podarila písomka zo Slovenského jazyka, čím sa zvyšujú moje šance na to, aby som mala na konci šk.roku jednotku.
Končím…
Nemám o čom písať…..:*-*

Love,peace and fashion Ikin´

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.