Yes Man.

I like things which are full of history, because each one has its own story. They come from all over the world. They have different ages, and sometimes they are older than we. One of these pieces is this dress. Looking at it you would certainly not think that it has more than 20 years. When my mom was about my age, she received it from one aunt from America. I suppose, my mum did not wear it very often, because even after so many years it still looks like new. It has a wonderfully vibrant color and is made from high quality materials.Glasses I bought on sale for only 2€ a few days ago in Orsay. That´s all. And now, Let’s go, G.N.O. <3
 
————————————————————
Mám rada veci, ktoré dýchajú históriou, pretože každá a jedna má svoj príbeh. Pochádzajú z rôznych kútov sveta a vôbec o tom neviete. Majú rôzny vek a niekedy sú dokonca staršie ako my sami. Jedným z takých kúskov sú aj tieto šaty. Pri pohľade na ne by vám určite nenapadlo, že majú viac ako 20 rokov. Keď bola moja mamina približne v mojom veku, dostala ich od tety z Ameriky. Predpokladám, že ich nenosila veľmi často, pretože aj po toľkých rokoch vyzerajú stále ako nové. Majú nádherne sýtu farbu a sú robené z veľmi kvalitného materiálu. Vôbec sa nekrčia a sú vzdušné. 
Okuliare som si kúpila v zľave len za 2€ pre pár dňami v Orsay. Topánky som si požičala od maminky a taška je vám, ktorí čítate môj blog dlhšie, už dôverne známa. Pre dnešok všetko, ide sa do „baru“. G.N.O.

Love, peace and fashion Ivanka

Dress: vintage, Shoes: mum´s, Bag: Second-hand (Salvatore F.), Sunglasses: Orsay

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.