WTF? (Where’s the Food?)

Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna škola. V tej škole boli deti. Pekné, múdre, poslušné, neposlušné, mladšie i staršie. Rovnako ako iné deti, nie príliš poctivo chodili do školy a tešili sa, že sa učia nové veci. Jedného dňa, ako už býva zvykom, sa staršie deti (my, tretiaci) rozhodli, že svojich mladších spolužiakov naučia, ako prežiť v kráľovstve zdanlivej oázy a pekného stredoškolského života. Jednoducho povedané, skazia prváčencom ich ilúzie o ničnerobení, chutných obedoch, milých učiteľoch a symbióze mladších a starších žiakov. Ako to urobili? Spravili imatrikuláciu, kde im všetko pekne vysvetlili a aby im nebolo ľúto, dali im splniť nejakú peknú úlohu. Po splnení úloh sa (takmer) všetci zabávali na bombastickej školskej diskotéke.
:* 
Témou imatrikulácie bol karneval. Po skončení „cechy“ som sa prezliekla do šiat, lebo mi z tých topánok odpadávali nohy. Tancovali sme, smiali sme sa, zabávali sa – bolo nám fajn. Napiekla som koláč, ktorý (dúfam) všetkým chutil, stratila dve ceruzky na oči, tancovala bosá (celá ja) a ešte aj dnes, t.j. v pondelok ma bolia lýtka zo skákania na Loca People. 
(A na fotkách sú spolužiaci. Fotiek priamo z akcie mám viacej, ale ľudí, ktorí sú na nich, nepoznáte, takže zbytočne ich tu budem dávať. *-*)

Love, peace and fashion Ivanka
Shiny dress: Second-hand (g21), Black Skirt: Second-hand (H&M), Tights: H&M, Boots, Top: Second-hand, Headband: Gate

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.