wellies & uashmama outfit. (gumáky & uashmama)

0 Flares 0 Flares ×

wellies

Na zime je čarovných množstvo vecí. Najviac ma však nadchýna kúzlo: Och, ako vonku pekne sneží, super príležitosť ľahnúť si pod deku a oddychovať. Táto čarovná činnosť sa u nás doma cez víkendy po uprataní domu od pivnice až po strechu praktizuje s veľkým nadšením a obľubou. Avšak, keďže je takýchto zasnežených dní čoraz menej, preniesli sme kúzlo aj na dni upršané či celkovo, dni nedeľné. Čarodejníci, ktorí toto kúzlo do nášho domu priniesli, sú, samozrejme, naši. Čo je však horšie, začínam mu podliehať už aj ja s Petrom! Sme predsa mladí, energickí, radi spoznávame, vidíme, chodíme…A čo robíme v sobotu/nedeľu, keď Petrík príde za mnou do Bratislavy? Leňošíme (prípadne sa napchávame, ale o tom inokedy)…A keďže ideme dnes spolu do Bratislavy, už presne viem, ako tento víkend dopadne. (Okrem toho, že si sama postavím novú knižnicu z Ikea, zatiaľ čo ma bude Peter z postele povzbudzovať a keď budem mať hotovo, opýta sa: „Treba Ti pomôcť? Klasik, čo Vám poviem.) Aké máte plány na víkend? Ja som premýšľala, že by som možno v Bratislave (či okolí) vyskúšala nejaké SPA. Máte  obľúbené miesto, ktoré by ste mi odporučili?

Dnešný outfit je asi jeden z posledných (ak aj nie posledný) zasnežených, ktoré budem túto zimu nosiť a trošku som sa v ňom vybláznila! Najmä na gumákoch, tzv. wellies, ktoré som si kúpila dávnejšie v Lidl a posledný rok som ich vôbec nenosila. Kedysi som gumáky nosila pomerne často, mám ich dokonca v 4 rôznych farbách, no istý čas som mala pocit, že už som z nich „vyrástla“. No našťastie, nevyrástla! Gumáky sú super, naozaj. Či v daždi alebo snehu, nikdy nepremoknú a ak sú z dobrého materiálu, nemala by sa Vám v nich ani potiť noha. Pamätám si, raz sme boli s maminou v Bory Mall a do kaviarne prišli dve vynikajúco vyzerajúce ženy (teda, okrem nás, my sme tam už sedeli, prirodzene…:D). Mamina s dcérou, povedali by ste, že sestry. Elegantne oblečené, obe v čiernom a krásnych kabátoch. A na nohách tieto Novesta gumáky! Vyzerali famózne, štýlovo a chic. To ma presvedčilo, že gumáky môžu nosiť ženy v každom veku a dajú sa využiť v akomkoľvek outfite! Tak ma tu dnes teda máte v gumákoch, žltej zimnej bunde, nadkolienkach, aby som mala nôžky pekne v teple a čiapke s mackom. K tomu môj najobľúbenejší Uashmama ruksak a veľký šál, ktorý som dala na pár fotiek preč, aby ste videli, ako pekne dokáže „kúsok deky“ oživiť celý outfit!

Užite si víkend ♡

7 6 _DSC3012 5 4 _DSC2943 3 2 _DSC2999

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Gumáky: Lidl, Nadkolienky: H&M, Sukňa: Second-hand (Marks & Spencer), Košeľa: H&M, Bunda: kúpiš tu, Šál: Primark, Sveter: H&M, Čiapka: House, Ruksak: tuto

Rúž: Pupa Milano Stay Gold Matt Lipfluid (limitka)- odtieň 003, podobné kúpiš tu

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.