we’ll play hide and seek, to turn this around

Chápem, ak niekto povie, že sa nezaujíma o módu. Každý má niečo, čo ho robí šťastným a čo má rád. Každý má niečo, v čom sa vyžíva a vďaka čomu môže nájsť, kým v skutočnosti je. Niekto má toho viac, iný menej. Ale podstatu to má rovnakú. Vášeň.
No odsudzovať ľudí na základe toho, čo majú oblečené, to už pochopiť neviem.

Verím, že väčšina z vás vie, aký bol včera deň. (Okrem toho, že bol štvrtok. :)) Preto som ho poňala trošku inak, než po minulé roky. Na ulici som počas dňa videla mnoho dievčat v mojom veku, ktoré si vykračovali po ulici so svetielkujúcimi rožkami na hlave či v mikulášskych čiapkach. Ja na svetielkujúce rožky povahu nemám, ale obliecť sa (mierne) recesisticky, to ja môžem. Reku, keď je toho Mikuláša, prečo to nevyužiť. Dúfam, že nikoho nepohorším.

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Taliansko, Pančuchy: Primark, Taška: Second-hand, Čierna sukňa: Second-hand (TOPSHOP), Šaty: Second-hand, Kabát: Second-hand (French Connection), Rukavice: Poľsko, Rolák: KOTON

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.