We are like friends with benefits. Yeah, but without those benefits.

Nemám rada, ak ľudia súdia podľa obalov. Či už knihy, alebo ľudí. Je to jedno. Vždy sa pozrú iba na to, čo môžu vidieť na prvý pohľad. Nezaujíma ich, aké je vnútro a nezamyslia sa nad tým, že aj napriek tomu, že sa im na prvý pohľad obal nepáči, obsah môže byť prekvapivý a zanechať v nich pocity na celý život…
Tak to prosím už nerobte. Stačilo posudzovania iných bez toho, aby sme ich bližšie spoznali, nemyslíte?
Okrem toho, ani ja nie som taká, aká sa na prvý pohľad zdám byť….
Inak, v Tescu-F&F majú zľavy. Konečne sa mi podarilo uchmatnúť si tú sukňu! Chodila som okolo nej pekných pár mesiacov a nikdy mi jej cena nevyhovovala natoľko, aby som si ju z obchodu odniesla domov. A stal sa predsa len zázrak (proste zľavy, chápete), mali ju v mojom čísle, tak už je doma.
A spolu s ňou aj náušnice z Frankfurtu, ktoré sú úplne dokonalé. Veľmi dlho som hľadala niečo, čo by uspokojilo moje predstavy a potreby, no v žiadnom obchode som nenašla nič, čo by stálo za kúpu. No hovorí sa, že kto hľadá, tak nájde. Tak som našla a dokonca sa mi s nimi ešte dlho bude spájať aj zážitok z ich nakupovania. Ale o tom inokedy…..

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky, sukňa: F&F, Náhrdelník: vintage, Náušnice: Bijou Brigitte, Košeľa: Lifeline, Sako: Zara, Taška: Sekáč

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.