Všetci by chceli, ale nemôžu mať.

0 Flares 0 Flares ×
Najhektickejší týždeň posledného mesiaca sa pomaly, ale iste, blíži ku koncu. (To si, pravda, len myslím. Ako sa hovorí, nekrič hop, kým nevyskočíš.) Každý deň písomka, niekedy aj dve, chuť k učeniu okolo bodu nula. Každý deň som sa budila s pocitom, že už je sobota, nasledovalo však trpké sklamanie. Určite to poznáte…
 Ako tak však pozerám do kalendára, ostáva mi ešte 14 dní (ne)povinnej školskej dochádzky, 5 víkendov do začiatku ústnych maturitných skúšok a 10 dní prázdnin a predmaturitného voľna. Nie zlé, čo poviete? Povedzme si ale úprimne, zdá sa to ako pekný počet dní na to, aby sa čo-to ešte stihlo, no pravda je taká, že sa nestihne nič okrem stresovania, trhania si vlasov (obrazne, samozrejme) a zjedenia pol kilovej Nutelly. Ale prežili to všetci pred nami, zvládnem to aj ja. Koho z vás to čaká tiež? 🙂
Beriem to však zatiaľ športovejšie. Tak, ako aj dnešný pohodlný outfit. Najobľúbenejší sveter, ktorý si obliekam vždy, keď nemám veľa času alebo sa mi nechce vymýšľať nič komplikované, v kombinácii s klasickou riflovkou a novou sukňou, ktorá pasuje k elegantným aj ležérnejším veciam. 
Zároveň by som Vás rada pozvala na slávnostné (balóny, šampanské,..) otvorenie obchodu OLIE, odkiaľ danú sukňu mám. Nachádza sa na Ulici 1.mája v Poprade (tam, kde nájdete Humanu, Relu či Bagetériu), na rohu ulice, vedľa vchodu do reštaurácie Astoria. Pokiaľ budete mať poobede trošku času, určite neváhajte a príďte sa po 16stej pozrieť na rôzne krásne šatičky, sukne či blúzky. Vidíme sa! (: 

Love, peace and fashion Ivanka
Tenisky: Nike Free 5.0, Sukňa: Olie, Sveter: Second-hand, Bunda: Next, Taška: Vintage, Okuliare: obchod v Rakúsku, Náramok: Thomas Sabo, Hodinky: Swatch, Prsteň: jogurt Hello Kitty (:  

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.