všade samá láska.

Láska je, vážení a milí, zvláštna vec. Naozaj veľmi zvláštna vec. 
Nechcem tvrdiť, že mení charakter, na to tu máme peniaze (ako-kto, všakže), ale ak ju máme, sme akísi iní. Ľahšie sa nám kráča svetom, viac sa usmievame, čas plynie pomalšie, motýle nám lietajú bruchom, nič nás nedokáže rozčúliť, cítime sa ako „páni sveta“, všetko je ružovoružové, žijeme vo svojich bublinkách a je nám jednoducho fajn. Viac ako fajn.
A všíma si to aj okolie. Že sme spokojnejší a žiarime na kilometre…
Aj moja nová kabelka žiari na kilometre. Neveríte? Tak neverte…
Ale ja na tom trvám. 
Vždy som chcela malú, roztomilú, elegantnú (najlepšie ružovú) kabelku, do ktorej by sa mi zmestili všetky moje nezbytočnosti a hodila by sa ku všetkému (alebo aspoň k väčšine vecí), na čo si zmyslím. Čuduj sa svete, presne takú dokonalú kabelku, predstavujemsiženamierupremňa, vyrobili a ja ju mám vďaka spolupráci so slovenským e-shopom Selecta Fashion doma. 
Ako mnohí z môjho okolia vedia, nie je týždeň, kedy by som na svetlo sveta nevytiahla nejakú novú pokrývku hlavy. Je to zvláštne, pri obliekaní si ani neuvedomujem, že vo väčšine mojich outfitoch sa objavujú klobúky, baretky, čelenky či iné „čačky-mačky“. Kombinujem ich akosi podvedome.
Tentokrát je to nová baretka s uškami z Chicnova.
Uznávam, keď sa rozhodnete so mnou kráčať po ulici, budete musieť mať určitú odvahu a nadhľad, lebo začudované pohľady ľudí sú na nezaplatenie, no myslím, že boli/sú/budú aj väčšie extrémy a až tak veľmi sa hanbiť za mňa nemôžete…
🙂
Alebo?
(Rečnícka otázka. Prosím, neodpovedajte, mohla by som sa „na smrť“ uraziť.) 

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: New Look, Silonky: Bepon, Sukňa: Second-hand (TOPSHOP), Blúzka: Second-hand (Asos), Kabát: Camaieu, Baretka: Chicnova, Kabelka: Selecta Fashion

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.