v raji.

0 Flares 0 Flares ×
Ďaleko od domova a predsa doma. V hlbinách, na brehu, pod slnkom, s úsmevom, s pokojom v duši a všeobecnou pohodou. Akoby som tu už niekedy žila. Akoby to bolo „moje miesto“, ktoré nikdy nemám chuť opustiť. Ale aj keď sa vzdialim, viem, že sa tu opäť vrátim. Všade ticho, len šum morských vĺn a vôňa mora. Všetko, čo teraz chcem, je tu.
Už štvrtý rok za sebou rovnaké miesto, rovnako súkromná pláž, rovnako krásny pohľad. Užívam si a oddychujem…
Ale fotíme a prispievame aj na dovolenke. Predsa, tiež je to určitá forma oddychu. 🙂
A také krásne slnko, aké je tu, doma nenájdem.
A ani takých pekných Talianov, ktorí si vás budú popri fotení natáčať a potom pribehnú za vami, či sa môžu s vami odfotiť… (Musela som sa vám pochváliť.)
Hold, iný kraj, iný mrav. Ľudia sú na dovolenkách všeobecne smelší a uvoľnenejší, pretože je veľmi malá pravdepodobnosť, že stretnú niekoho, koho poznajú. A preto opäť aj tie „hotpants“. Nie je tu nik, koho poznám a kto by sa mohol pohoršovať nad dĺžkou, prípadne krátkosťou, mojich šortiek. Okrem toho, sveter mi zo zadnej strany siaha až pod zadok, takže ak by ste ma stretli, určite by ste nemali pocit, že som si zabudla nohavice. A ak náhodou aj áno, never mind. 
Užívajte si leto a neriešte „somariny“. 🙂

Foto: Jurko Petruš
Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Trés Chic, Hotpants: Asos, Sveter: Terranova, Kabelka: Second-hand (Salvatore Ferragamo), Náhrdelník: House, Opasok: F&F

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.