v krajine zázrakov. (pod Kriváňom.)

 
Veci sa menia. Čo je najhoršie, nesmierne rýchlo. Zo sekundy na sekundu, zo dňa na deň, z momentu na moment. Nik sa vás nepýta, či ste ochotný zmeny akceptovať a či ich vôbec máte radi. Jednoducho prídu a vy sa s nimi musíte zmieriť. Ak sa s nimi zmieriť nechcete, ste pokladaný za rebela, neprispôsobivého, egoistu či sebca. Pravdou však je, že dnes naoko nikoho nezaujíma pohľad a názor druhých, tak si z toho, čo si o vás myslia iní, vôbec nič nerobíte. (Samozrejme, pokiaľ sa nezatvoria dvere vašej izby, kde hľadáte odpovede na otázky, prečo si o vás myslí niekto to a ono a prečo vás pokladá za takého, keď vy takým vôbec nie ste. Alebo?)
Ja sa otvorene priznávam. (Teda nepriznávam. Ono je to už dostatočne dlho známy fakt, ktorý vedeli všetci okrem mňa.) Som sebec! A možno si to dám v priebehu života aj niekde vytetovať (najlepšie na čelo), aby každý, kto sa ku mne bude chcieť priblížiť a nebodaj so mnou bude chcieť niečo mať, bol dostatočne včas upozornený na môj charakter…
Ale inak som mierumilovná osoba. Rada pomôžem, rada poradím. Len niektorí ma nepoznajú dostatočne, tak potom vznikajú nezrovnalosti.

Love, peace and fashion Ivanka
šaty: sekáč (Miss Selfridge)

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.