úvahy o úvahách.

všimla som si, že vždy, keď začína nejaká nová etapa môjho života (nový školský rok, nový rok či narodeniny-skrátka nejaký míľnik), mením prístup a pohľad na veci. ani preto nemám nejakú zvláštnu príčinu, skôr len chuť pustiť sa do niečoho nového. akoby bol každý deň prechodom cez dáku miestnosť a každý rok jednou veľkou budovou, ktorou kráčam, v ktorej občas ostanem stáť a s ktorou niekedy bojujem, aby som sa z nej dostala von. a vždy, keď som na konci, tak si odtiaľ vezmem, čo potrebujem a čo chcem, poriadne zavriem a zamknem dvere, aby som sa už nemusela a nemohla vrátiť späť a sústredím sa na schody, výťahy, dvere, chodby a okná v novej budove, ktorá sa nachádza cez ulicu hneď oproti. 
má to svoje výhody. beriem si ponaučenie z chýb, ktoré som urobila, ponechávam si pocity, ktoré chcem a cez okná pozorujem, čo bolo predtým.
robíte niečo podobné? alebo si to vôbec nevšímate?
inak, v poslednej dobe ma z veľkej časti, čo sa týka obliekania, inšpiruje hudba. či už samotní interpreti ako ľudia, alebo muzika. v tomto outfite som sa inšpirovala dievčatami z Little Mix. trošku hravosti, trošku kože, trošku klasiky.

mačičiak Teodor ako bonus.
Love, peace and fashion Ivanka
Čelenka: Gate, Top: Koton, Šortky: Sekáč (Ann Christine), Topánky, Taška: Sekáč, Šatka: vintage, Bunda: Sekáč (Primark), Náramok: H&M, Hodinky: New Yorker

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.