Twinkle

0 Flares 0 Flares ×

Sand is spilled among her fingers and she knew that she hasn´t a lot of time. Day and night alternated and each new moon shortened her carefree childhood full of joy and happiness. She knows that as adult she can be happy, but never fully carefree. 
Fortunately, the official threshold of adulthood is far. Yet 2 years, 1 month and 1 day. 🙂

On Thursday I received a package from Romwe.com. You can´t  imagine the joy in my eyes by unpacking. <3 Dresses that you see in the pictures are the cutest in my closet. They are really beautiful.

In addition to this dress it came a blouse and tights with Eiffel Towers <3 which you will be able to see in future posts. 🙂

 I would like to thank Romwe – the package arrived in record short time, things are wonderful. Thanks.

——————————————————————————-
Piesok sa sypal pomedzi jej prsty a vedela, že už nemá veľa času. Deň sa striedal s nocou a s každým novým splnom sa jej krátilo bezstarostné detstvo plné radosti a šťastia. Vie, že dospelosť môže byť šťastná, no nikdy nebude plne bezstarostná. Zodpovednosť a nároky, ktoré sú na „dospelákov“ kladené, sú často vyššie, než dokážu zvládnuť. 
Našťastie má do oficiálneho prahu dospelosti ešte 2 roky, 1 mesiac a 1 deň. 🙂
Vo štvrtok mi prišiel balíček z Romwe.com. Ani si neviete predstaviť radosť v mojich očiach pri jeho rozbaľovaní. <3 Šaty, ktoré môžete vidieť na fotkách, sú tie najroztomilejšie v mojom šatníku. Sú nádherné a perfektne sa nosia. 
Okrem šiat mi prišla blúzka a silonky s Eiffelovkami <3, ktoré budete mať možnosť vidieť v budúcich príspevkoch. 🙂 
Týmto by som sa chcela Romwe veľmi pekne poďakovať, pretože balíček prišiel v rekordne krátkom čase, veci sú nádherné a …..Jednoducho veľká vďaka.
Love, peace and fashion Ivanka
Dress: Romwe.com, Tights: Bepon, Shoes: F&F, Bag: Second-hand, Hat: daddy´s, Necklace: Bijou Bijoux 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.