Till The World Ends

Sitting in a dark room, the walls are marked by the ravages of time and the only source of light is a candle, standing in a corner of the room. Its flame slowly flickers, wax drips on the table and damages my new tablecloth. Relatively I don´t mind. 
There is silence. Relative peace of mind and blood pressure is normal. 
Cigarette in ashtray. Last. Smoking is bad and goes to money. From tomorrow I already don´t smoke. Really. Although, as I know, my commitment lasts soon.
Some things you don´t have to experience, so you can write about them. Just put yourself into them.
Approaching Easter. Do you already have your bunny? I have, but he is made just from plush . 🙂

 —————————————————————-
 
Sedím v tmavej izbe, vôkol cítiť zatuchlinu, steny sú poznačené zubom času a jediným zdrojom svetla je sviečka, stojaca v rohu izby. Jej plameň pomaly plápolá, vosk steká na stôl a ničí mi nový gýčový obrus, ktorý som si kúpila u číňana. Je to jediná vec, ktorá je v tomto čudnom byte moja a ešte aj tá sa ničí. Relatívne mi to vôbec nevadí. 
Je tu ticho. Relatívny pokoj na duši a krvný tlak v normále. 
V popolníku nedofajčená cigareta. Posledná. Fajčenie škodí zdraviu a ide do peňazí. Od zajtra už nefajčím. Naozaj. Aj keď, ako sa poznám, odhodlanie mi vydrží do pozajtra. Medzitým zo stresu a od nervov vyrabujem chladničku, zjem ročné zásoby čokolády a priberiem tri kilá. Potom, ako zvyčajne, dospejem k záveru, že si radšej budem skracovať život cigaretou, než aby som vyzerala ako prasiatko.
…..
Pointa a pokračovanie niekedy inokedy.
Niektoré veci nemusíte zažiť, aby ste o nich mohli písať. Stačí sa do nich vžiť. 
Blíži sa Veľká noc. Máte už svojho zajačika? Ja mám, no zatiaľ len plyšového. 😀

Love, peace and fashion Ivanka

Shoes: H&M, Socks: Takko, Dress: Second-hand (H&M Garden Collection), Blazer: Orsay, Belt: vintage, Necklaces: gift from friend

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.