They try to change me but they realize they can’t

 Again, I’m starting to feel as formulaic days can be. This week, however, is not as tragic as I thought it would be, which is very good because I need to draw power for Thursday when I am writing 90 minutes on an essay in German, of which I have an incredible fear, whereas the „test“ text me dear Connie (code name for our German teacher) corrected three quarters of my essay and just because I’m not her favorite. 🙂 (Envy that I was in Paris and uninvited her :-DD)
Btw. Have you noticed the length of the previous sentence? I should get for it some prize, supposedly „the longest sentence on a blog SLL“ :-DD
Injured leg is O.K. (I was injured at the poor quality wooden dancing floor, where I inserted in the leg about 5cm splinter), I bought a dream shoes for € 3.50, I look forward to vacation and I want to write long, thoughtful article about myself. 🙂 (I’ll have to let go appetites and „summon“ them next time.)

 Už znovu začínam pociťovať, ako veľmi stereotypné môžu dni byť. Tento týždeň však nie je až taký tragický, ako som si myslela, že bude, čo je veľmi dobré, pretože potrebujem načerpať sily na štvrtok, kedy ma čaká 90 minútová slohová práca z nemčiny, z ktorej mám neuveriteľný strach, keďže pri „skúšobnom“ texte mi milá Connie (krycie meno pre našu nemeckú učiteľku) vyškrtala trištvrtiny mojej slohovej práce a to len kvôli tomu, že nie som jej obľúbenec. 🙂 (Závidí, že som bola v Paríži a nepozvala som ju :-DD)
Btw. Všimli ste si dľžku predhádzajucej vety? Mala by som za ňu dostať nejaký diplom, akože „Najdlhšia veta na blogu SLL“ :DD
Zranená noha sa mi hojí (zranila som sa pri tancovaní na nekvalitnej drevenej podlahe, kde sa mi zapichla do nohy asi 5cm-trová trieska, ktorú mi museli vybrať na chirurgii), kúpila som si vysnívané topánky za 3,50€ , teším sa na prázdniny a mám chuť napísať dlhý, obsažný článok o mojej osobe. 🙂 (Budem si musieť nechať zájsť chúťky a „privolať“ ich niekedy nabudúce.)  

 

 
Sweater: Unknown, Over-knee socks: Takko 
Love,peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.