There’s nothing I wanna do To hear your voice again

Is it just me, or has LanvinMania finally faded? I hope it is, because I am tired of the look at all those beautiful robes, which cost so damn much.
 It’s like Matthew Williamson’s collection for H & M. Special swimsuits. They were wonderful. But when the collection arrived at the scene, so my chest circumference sustains a number that I couldn´t afford those swimsuits to wear. Now, when my chest a little recuperate and the dimensions are not so tragic, so the contents of my wallet is less than the value it would be necessary for this collection. 🙂
 I will hope that it will turn out as the chest. Perhaps even the wallet once recuperate.

Thank you to all who read my blog, comment or follow. It’s amazing to know that photos and articles I do not add due to my own pleasure and inner fulfillment.
  

Zdá sa mi to, alebo už konečne tá LANVIN mánia utíchla? Dúfam, že je po nej, pretože ma už nebaví týrať sa pohľadom na všetky tie nádherné šatôčky, ktoré stoja tak pekelne veľa.  
 Je to ako s kolekciou Matthew Williamson for H&M. Špeciálne plavky. Boli nádherné. No keď prišla táto kolekcia na scénu, tak obvod môjho hrudníka nedosahoval také čísla, aby som si tie plavky mohla dovoliť obliecť. Teraz, keď sa môj hrudník trošičku umúdril a tie rozmery nie sú až také tragické, tak obsah mojej peňaženky nedosahuje takú hodnotu, akú by bolo pre túto kolekciu potrebné. 🙂  
 Budem dúfať, že to dopadne ako s tým hrudníkom. Snáď sa aj tá peňaženka raz umúdri.  
Ďakujem všetkým, ktorý môj blog čítajú, komentujú alebo sledujú. Je úžasné vedieť, že fotky a články nepridávam len kvôli vlastnému potešeniu a vnútornému naplneniu. 

 
Shoes: Gate, Over-knee socks: Takko, Coat: Max&Co, Hat: Kiliwatch Paris (lent from Gabs) 

 
Love, peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.