#TheLookOfYou & Pandora

1

A je tu zas- kamoška jeseň, ktorá nám ráno pred skriňou dáva poriadne zabrať! Ráno je Vám zima, na obed horúco a večer Vás bolí hrdlo? Vitajte v pekle v jesennom období. Čo mi však robí nesmiernu radosť, sú jesenné trendy! Čižmy nad kolená, koža, čipka, kvety, maxi kúsky, zamat, strapce. V podstate sa opäť nosí všetko a môžete si vybrať, na čo máte práve chuť!

Neviem, či a v akej miere ste zaregistrovali, ale množstvo značiek sa v poslednej dobe snaží povzbudiť ženy k individualite. Napokon, aj môj nedávny článok bol práve oslavou ženskosti a toho, že každá sme iná a jedinečná! Celá jeseň sa teda nesie práve v tomto duchu- aj čo sa trendov týka. H&M spustilo nedávno krásne video (môžete si ho pozrieť tu) plné inšpiratívnych žien rôznych tvarov, veku či „farieb“ (vlasov), ktoré mi vyčarilo úsmev na perách. Rovnakou oslavou individuality a vyjadrením samej seba je aj jesenná kampaň značky PANDORA.

PANDORA

Či už ste fanúšikom značky alebo len pasívnym pozorovateľom, určite Vám neušlo, že pracuje s hashtagom #TheLookOfYou. Spojenie nádherných šperkov, aktuálnych módnych trendov a ženského pôvabu- presne taká je táto kampaň. Mám nesmiernu radosť, že môžem byť jej súčasťou a ukázať môj uhol pohľadu na jeden vybraný jesenný trend. Kampaň „The Look Of You“ je celosvetovou oslavou vyjadrenia vlastného štýlu prostredníctvom bohatého a rozmanitého sveta ich šperkov. Okrem poňatia osobného štýlu skúma aj vonkajšie vyjadrenia vnútorného ja pod taktovkou sezónnych trendov.

Mojím trendom je „Romantic Floral“ spoločne s „Floral“ trendom šperkov. A teda presne to, čo mi je najbližšie! Ženskosť, jemnosť, kvety, fialková či ružová. Krásne jednoduché náušnice, vrstvené prstene a jemný náramok. Doslova som sa do celej kombinácie šperkov zaľúbila a cítila sa v nich ako princezná.

Outfit

Tieto kvetované šaty som kupovala v sekáči pár rokov dozadu. Síce ich už mam dlhšiu dobu, musím povedať, že stále patria medzi moje najväčšie lásky! Pasujú ako k teniskám, tak aj k lodičkám, dajú sa nosiť so sakom, mikinou alebo aj bundou. Tentokrát to k nim však vyhralo moje obľúbené biele sako z letných výpredajov v Mangu & ružové lodičky značky Kitten. Elegantne a žensky, tak mi to vyhovuje najviac!

Natália Jakubcová

Natálka je žena do voza i do koča. Okrem toho, že je skvelá ako človek, je aj neskutočný profesionál. Tým, že spolu fotíme už dlhšie a presne vieme, čo komu vyhovuje, fotenie nám nikdy netrvá dlhšie než 20 minút. Dnešné fotky vznikli na fotení vo Viedni, s ktorým nám pomáhal aj môj Peter. Štyri fotenia sme zvládli za dve hodinky čistého času aj s prezliekaním a len dúfam, že si takýto skvelý deň opäť zopakujeme!

img_2675 img_2660 3 img_2649 img_2608 img_2642 2 img_2637 img_2630 img_2582

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: Kitten // Office Shoes, Šaty: Second-hand (H&M), Sako: MANGO, Kabelka: H&M, Šperky: PANDORA

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.