Taste me drink my soul, show me all the things that I shouldn’t know, when there’s a new moon on the rise

0 Flares 0 Flares ×
I am too tired to write in English. Sorry….
 
  Hranica medzi genialitou a blázonstvom je veľmi tenká. 
 No nevadí, kto chce kam, pomôžme mu tam.
Napadá ma všetko a nič. Neviem vymyslieť nič súvislé. Myšlienky si behajú kade-tade a všetky sa rozlievajú po miske môjho života. Skúšať chytať ich, by bolo márne. Do rúk by sa mi aj tak dostával len magický prach z lúčnych koníkov a dinosaurov. Pointa všetkého sa skrýva v nepointe. 
Asi som rozdvojená osobnosť. 
Nie, nie som. Znovu si namýšľam. Aj keď žiť s predstavou, že sa podobám na Angelinu Jolie a mám úsmev ako Megan Fox, je nádherné. (Nie je to výplodom mojej fantázie, ani rozhovormi so zrkadlom. Niekto mi to povedal. Asi klamal. Čo z toho vyplýva? Neverte ľuďom.)   
Natrhnutá čiara života a vybočenie z radu.
  Som priveľmi empatická.
Ten, kto nosí svoju mravnosť len ako sviatočný šat, mal by chodiť holý. No v tom prípade by sme sa na ulici cítili ako na nudistickej pláži a nikto by už deťom nezakrýval oči pri pohľade na holé telo človeka. Už by sa tu nevyskytovali chúlostivé otázky z nevinných detských ústočiek a rozpačité odpovede ich rodičov. Všetko by bolo jasné.
 Všetko je jasné, len stačí otvoriť oči.

 
Lace Body: Second-hand, Skirt: Second-hand, Belt: F&F, Bow: Second-hand
Love,peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.