tancujem, teda som.

0 Flares 0 Flares ×
“You’ve gotta dance like there’s nobody watching,

Love like you’ll never be hurt,

Sing like there’s nobody listening,

And live like it’s heaven on earth.” 
William W. Purkey
A presne o tom to je. Dať zo seba všetko v každej situácii. Nehľadieť na to, čo si o vás myslia ostatní, čo si o vás kto hovorí, čo vám kto závidí, čo za to dostanete, čo je dôvodom, prečo to robíte. Jednoducho sa vzdialiť od reality, vytvoriť si vlastnú bublinu a vznášať sa v nej spolu s vášňami. 
Spievam, tancujem, hrám na gitare, skladám piesne, „hasičujem“, blogujem.
Niečo mi ide viac, niečo menej. No neodradí ma to od toho, aby som s tým prestala. Človek sa učí celý život, zlepšuje sa každým novým krokom. Ak sa raz rozhodnete niečo robiť, môžete už len napredovať. Krok vzad sa jednoducho pri týchto veciach urobiť nedá. Učíte sa na vlastných chybách a zisťujete, kde je váš horizont. A verte mi, ak niečo robíte s láskou, vráti sa vám späť v akejkoľvek forme. Či už v danom obore, alebo niekde inde.
Kvôli tomuto foteniu sme vstávali o 5:30, pretože sme potrebovali prázdne mesto, dobré svetlo a kopec energie. Martin je ten najobetavejší fotograf pod slnkom…
Ešteže mi ho aj spolu s Paťkou privialo do cesty.Love, peace and art Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.