take a bow.

0 Flares 0 Flares ×

20150221-0005-horz

 

Krásny stred týždňa prajem!

Posledné dni si užívam zimu a prítomnosť rodiny plnými dúškami, čo je vlastne aj dôvod, prečo sa neozývam. Viem, že posledné dva týždne chýbal i „nedeľný“ príspevok, no hneď, ako sa vrátim, sa to pokúsim napraviť! Viac-menej som si dala „pauzu“ od života a jediné, čo kontrolujem, je e-mail. Čas od času šupnem niečo i na Instagram, (kde Vás je stále viac a viac a robíte mi veľkú radosť) no poväčšine sa snažím vypínať, či už psychicky alebo fyzicky. Zbieram energiu na nasledujúce dni a mesiace, ktoré budú rýchle, maximálne vyplnené a dúfam, aj veľmi prínosné. V piatok ma čaká jedna skvelá akcia, ktorej sa už neviem dočkať, tak dúfam, že všetko dobre dopadne (snáď si zajtra nepolámem ruky/nohy) a budete si o nej budúci týždeň prečítať na blogu! Ozaj, v sobotu si budete môcť pri príležitosti „blogonín“ (cháp: blogové narodeniny) prečítať jeden dlhší článok. Kto uhádne, o čom bude? (Áno, klasické „ďakovačky“ a pod. budú tiež jeho obsahom, no snáď aj čosi viac, čo Vám zodpovie otázky, na ktoré sa ma často cez e-mail alebo FB pýtate…)

Dnes mám pre Vás ako inšpiráciu pripravený outfit z víkendu, kedy som bola na skok doma pod Tatrami a skombinovala pár obľúbených kúskov s niečím novým, niečím požičaným a niečím dávno zabudnutým. Je celkom čarovné mať veci a život na dvoch miestach. Síce to má i veľké nevýhody, keď napríklad potrebujem niečo v Bratislave a následne zistím, že to mám uložené doma vo Svite, či naopak, no o to krajší je moment prekvapenia, keď prídem domov a nájdem v skrini kúsky, o ktorých som ani nevedela, že ich vlastne mám. Potom sa vytešujem, aké poklady som našla a s o to väčšou radosťou ich nosím! Ako v prípade tohto saka a kabelky. Padli mi úplne vhod, keďže som si domov nebrala okrem mojej obľúbenej sukne a košele nič iné a keď som sa ráno rýchlo obliekala, aby som stihla zbehnúť na poštu, perfektne mi k tomu pasovali. Od maminy som si požičala topánky (v Bratislave mám úplne rovnaké, len v inom farebnom prevedení) a doplnila to svetlými pančuškami, ktoré som si vybrala zo stránky E-Marilyn. Majú obrovský výber krásnych pančušiek, samodržiek, tiež nadkolienky či legíny a keď som ich obchod otvorila po prvýkrát, ako nadšenec tohto kúsku oblečenia, som si išla „oči vyočiť“. Pravdu povediac, nie som najväčší fanúšik svetlých pančušiek, pretože v nich nohy vyzerajú mŕtvolne, no v tomto prípade mi to vôbec nevadilo! Ak by som si dala tmavé pančuchy, outfit by vyzeral úplne inak a bol by, podľa môjho názoru, príliš smutný a tmavý. Takto dostal sviežejší nádych a pančušky samé o sebe sú ozajstný skvost. Celé si posiate drobnými trblietkami a v zadnej časti sa nachádza šev s malým detailom v spodnej časti lýtka. Sú z kolekcie, ktorú navrhovala Patrizia Gucci a veľmi dobre a pohodlne sa nosia. Pás je vypracovaný čipkou, pričom z vnútornej časti je guma, presne tak, ako sa robievajú samodržky. Tým pádom sú veľmi mäkučké a nešmýkajú sa. Náušnice som si kúpila asi za niečo cez 1€ prostredníctvom Ebay a motýlik ma stál podobne, akurát, že je zo sekáču. Mám ho už dlhšie a minulé roky som ho nosila podstatne častejšie, teraz som ho zo šatníka na nejakú dobu vylúčila, no myslím, že najbližšiu sezónu sa stane mojím verným spoločníkom.

Majte sa pekne!

20150221-0026-horz 20150221-0052-horz 20150221-0002-horz 20150221-0008-horz 20150221-0012-horz

 

Topánky: Baťa, Silonky: Patrizia Gucci for Marilyn, Sukňa: Miabella, Košeľa: Gucci, Motýlik: Second-hand, Kabelka: Second-hand, Sako: Second-hand, Náušnice: Ebay, Okuliare: H&M

Foto: Martin Krystynek

Love, peace and fashion Ivanka

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.