stole the show.

0 Flares 0 Flares ×

6-horz

Myslíte, že sa dá zmerať hodnota šťastia? Že ako veľmi je človek rád, že má niekoho pri sebe, že niečo dosiahol, že vie, kam smeruje, že svieti slnko, že má nové topánky, že je zdravý, že urobil dobrý koláč, že sa môže podeliť, že ho niekto ľúbi, že niekoho môže milovať? Neviem. Asi nie, lebo vždy príde v živote niečo, čo nás prekvapí a to šťastie buď znásobí alebo anuluje, no v podstate sa stále dokážeme vrátiť do pôvodnej hodnoty, kedy sme spokojní. Ja som šťastný človek. Mám všetko, o čom som kedy mohla snívať. Aj keď sa niekedy mračím, hnevám, nerozprávam, tvárim podivne, rozčuľujem a hundrem, sú to len chvíľkové stavy. Takže, ak sa na Vás niekedy zamračím, neberte to osobne. Je to len kolísanie hladín šťastia…

Mimochodom, veľmi pekne Vám ďakujem za podporu v súťaži Bloger roka, kde som sa dostala vo svojej kategórii do finále! Ste skvelí. <3 A na Instagrame je vás už viac ako 5K(íl), robíte mi radosť.

Dnes nosím moje nové tenisky z Londýna za pár korún. Mali posledné dva páry a keďže som túto sezónu nejaké nové Converse zamýšľala kúpiť, padlo mi to vhod. Páči sa mi na nich, že sú klasické, no aj tak majú v sebe niečo „viac“, oblečenie vyšperkujú a dobre sa kombinujú so striebornými doplnkami. Keďže bolo počas týždňa perfektne teplo, vytiahla som už aj moje obľúbené šaty  a novú kabelku, ku ktorej som zladila rúž! Je kožená a má veľmi originálny a príjemný povrch, ktorý pripomína konskú srsť. Smejem sa, že som kvôli kabelke ošklbala nejakého unicorna! Je to trošku úlet, ale veľmi sa mi páči, lebo ju môžem skombinovať s čímkoľvek.

A určite si pustite túto pesničku
Majte peknú nedeľu. (:

4-horz 16 17-horz 15 3-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Hanka Oppenbergerová

Tenisky: Converse, Šaty: Sheinside, Mikina: Romwe, Náramok: darček, Okuliare: H&M, Kabelka: Rela.sk, Náušnice: Ebay

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.