sladko. (a bohovsky)

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2207-horz

 

Už Vás niekedy prirovnal chlap k autu? No, ak nie, tak ma to mrzí, ak áno, tak vitajte v klube! Totiž, nech to znie akokoľvek divne, strašne ma to potešilo! Petrík sa pustil do blogovania a v jednom z článkov som sa našla aj ja. Som turbodízel, s ultra úsporným motorom a (s)pokojne by som poslúžila aj Rickovi Rossovi, skoro tak dobrá, ako jeho Maybach. (Jeden som dnes, mimochodom, videla pri krajskom súde, tak už asi aj Rick o mne počul a prečítal si článok…) Jednoducho, romantika, ktorá sa len tak nevidí! Viete, podľa mňa sa poväčšine chlap stáva po dvoch či troch mesiacoch randenia antiromantickým a už si na tom nepotrpí. V momente, kedy si pri Vás grgne či dokonca prdne, Vám už musí byť jasné, že je koniec. Nie koniec lásky, ale koniec sladkej romantiky, o ktorej skoro každá z nás z času na čas sníva. Ale nesťažujem sa. Tento počin bol pre mňa jedným z mnohých dôkazov Petrovej lásky a mne titul 2.0 TDI vyhovuje najviac, ako sa len dá! Napokon, keď teraz vidím nejakú super sladkú dvojicu, ktorá sa „muchľuje“ na zastávke, v električke, pred električkou, prosto všade, len dúfam, že som takéto podivné tiky nemala istého času tiež. Bez urážky, samozrejme.

Dnes však len tak v rýchlosti, lebo posledné dni sú presne z tej kategórie, kedy by som čas mať veľmi chcela, ale nedá sa. Zajtra idem konečne pod Tatry a dnes ma ešte čaká FashionLive!, o ktorom Vám čosi poviem čoskoro. Majte sa fajn, prežite piatok bez ujmy! (:

_DSC2166-horz _DSC2168 _DSC2199-horz _DSC2187 _DSC2212-horz _DSC2191 _DSC2183-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Tenisky: Mr. X Adidas, Nohavice: Primark, Košeľa: Orsay, Sako: Shein, Kabát: Oasap, Mašľa, náhrdelník: Cacky.sk

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.