skin on skin.

0 Flares 0 Flares ×

Čo robí žena pre to, aby bola krásna ešte krajšia ako je? Koľko námahy ju to stojí? A pre koho to robí? U každej a jednej z nás je to individuálne a povedala by som, zahalené rúškom tajomstva. Nie takým, ktoré je tajomstvom preto, lebo ním byť musí. Skôr takým, ktoré je tajomstvom preto, lebo ním byť chce. Takéto typy tajomstiev bežných klebetníkov nezaujímajú. Sú malé a nenápadné. Avšak svojské a také účinné. A nás predsa zaujímajú! 
Jednym z tých tajomstiev je krásna pleť. A ja sa na moju nesťažujem. Pleť mám zdravú, bezproblémovú. Len sem-tam sa mi objaví suché miesto medzi obočím. (Nesmejte sa. :D) Môžem ďakovať rodičom za to, že ma tak dobre vyrobili. A môžem ďakovať BIODERME, že má tak kvalitné produkty. Myslím, že by sa patrilo, aby som poďakovala každému produktu osobitne.
Poďakovanie číslo jedna patrí Čistiacej micelárnej pleťovej vode na citlivú pleť.
Pokožku dokonale očistí a to nielen od kožného mazu, ale aj od make-up(u). Vďaka extraktu z uhorky pokožku upokojuje a znižuje začervananie, za čo jej ďakuje najmä môj nos, ktorý má tendenciu pri nižších teplotách rýchlo sčervenať. Pokožka zostáva svieža a čo sa mi veľmi páči je, že je bez alkoholu a parfému.
Poďakovanie číslo dva patrí Penivému gélu na čistenie mastnej či zmiešanej pokožky. 
 Pokožku jemne očistí a vďaka patentovanému komplexu Fluidactiv®(netuším, čo to je, ale znie to dobre) reguluje tvorbu kožného mazu. Veľmi sa mi „ráta“, že je vhodný nielen na tvár, ale aj telo, čo znamená, že sa dá použiť aj ako gél na holenie. Neobsahuje mydlo, takže sa nemusím báť, že mi podráždi oči.
Poďakovanie číslo tri patrí Hydratačnému upokojujúcemu a ochrannemu krému na každodennú starostlivosť a ošetrovanie citlivej pleti. Sensibio Légeré.
 Keďže zvyšuje prah tolerancie pokožky, nemusím sa báť, že mi tvár vyšľahá vietor. Pleť je po ňom uvoľnená a hydratovaná, vytvorí na pokožke akýsi ochranný film, čo spôsobí, že pokožka je na dotyk hladučká a komplexná. Veľkým plus je fakt, že neobsahuje konzervačné látky a parfém.

Poďakovanie číslo štyri patrí Hydratačnému, upokojujúcemu a ochrannému krému na každodennú starostlivosť o citlivú pokožku. Sensibio Riche.

Rovnako ako jeho „brat“, Légeré, okamžite upokojuje pocity pálenia a pnutia, začervenanie a poskytuje bezprostrednú úľavu. Povedala by som, že má na moju pleť rovnaké účinky ako Légeré, ale keďže je o niečo hustejší, používam ho na noc.
A posledné, piate poďakovanie patrí Hydratačnému, ochrannému, upokojujúcemu gél-krému určenému na každodenné ošetrenie očného okolia. Sensibio Očný.
Je veľa pozitívnych vlastností, ktoré má, no pre mňa je „naj“, že pomáha redukovať opuchy a minimalizuje jemné vrásky.

toľko k mojím tajomstvám. mám aj iné, ale o tých inokedy.

a ozaj, BIODERMA má v lekárňach pravidelne akcie. už len stačí, aby ste si našli „svoju“ radu a vyskúšali. 😉

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.