sila? tým smerom.

Príspevok venovaný ženám.

Počas posledných týždňov som prišla na jednu veľmi dôležitú vec, ktorá vám (možno) pomôže v ceste za šťastím. Nič „svetaborného“, neobjavila som nový chemický prvok, ani som nevynašla liek proti ľudskej hlúposti. Len ďalšia životná múdrosť v praxi, ktorej pravdivosť sa mi potvrdila. Možno bohužiaľ, možno našťastie. To sa uvidí časom. V danom momente najskôr našťastie…
Ženy sú silné. Ženy vedia byť silné. Niekedy viac, inokedy menej. No v podstate toho znesú veľmi veľa. Od „bežných“ starostí, cez zachraňovanie zranených vtáčat, rôzne „love trouble“, až po relationshity a s nimi spojenými trápeniami. Často sa stáva, že popri tom všetkom na tú svoju (asi vnútornú) silu zabúdajú. A prečo? Lebo im niekto povie niečo, čo počuť nechcú. Niečo, čo ich zraní vnútorne i navonok. Niečo, čo ich donúti premýšľať nad vecami, ktoré vonkoncom nie sú podstatné.
No ja vám poviem jedno. A verte mi, toto, aj keď to možno počuť nechcete, si prečítate radi a pravdepodobne budete súhlasiť.
Nikdy nikomu nedovoľte, aby o vás pochyboval. A čo je ešte viac, nikdy nedovoľte, aby ste pochybovali o sebe samých! Zbytočne vás to vyčerpáva (psychicky či fyzicky), podlamuje vám to nohy a kradne nápady. Aj keď je to často jednou z najťažších vecí, ktorú v daných situáciách môžete spraviť, skúste sa postaviť na zem pevne, oboma nohami, konečne odhoďte ružové okuliare a odhaľte v sebe superženu! (Pekná blbosť, čo? Ako z nejakej druhotriedej reklamy .) Ale teraz vážne. Jednoducho nezabúdajte na to, že ste krásna (za každých okolností a vo všetkých situáciách :P), silná, inteligentná a hrdá žena, ktorú len tak niečo nezastaví.
Ako sa spieva v jednej piesni:  „Keď sa bojí nezávislej bohyne, nech si hľadá blbú sliepku.“


:*

Ozaj, možno sa blýska na lepšie časy. Autorom fotiek v dnešnom príspevku je Martin Krystýnek (FB Page), ktorý, ak budem poslúchať, ma odfotí aj častejšie.
we will see.Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: H&M, Nohavice: F&F, Rukavice, Vesta: Poľsko, Taška, Šatka, Kabát, Náhrdelník: Second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.