prvý pokus.

0 Flares 0 Flares ×
Dvere sa otvorili a do ateliéru vošla štíhla blondínka. Jemné črty tváre, belasé iskrivé oči, plavé vlasy zopnuté v cope. „Toto je Ria? Tá sexy blondínka s našpúlenými perami z fotky? To nie je možné…“ pomyslela som si. Aby nedošlo k nedorozumeniu, Ria bola SEXY! A veľmi. Ale takým tým neprvoplánovým spôsobom. Maximálne prirodzená a krásna žena. Oblečená v džínsoch a ružovej mikine, nenalíčená a v teniskách. A predsa tak nádherná, usmievavá a očarujúca…
Razom som ostala spokojnejšia. (A opäť som sa presvedčila, že fotky a domnienky môžu človeka ľahko oklamať.) Ria vyzerala presne tak, ako som chcela a potrebovala, aby vyzerala. Predstavu daného fotenia som mala v hlave a som chystala vopred dúfajúc, že všetko sadne a podarí sa tak, ako má. A keď som Riu zbadala, bola som si istá, že všetko dopadne dobre…
Posadila som si ju na stoličku a dala sa do práce. V hlave sa mi vynáralo milión obrázkov, ako by to malo vyzerať, aké by to malo byť. Začali sme líčením. „Prvá séria bude romantická a jemná, chce to niečo prirodzené,“ pomyslela som si a vysypala tri kozmetické taštičky, ktoré som mala so sebou. Na milión vecí som, ako inak, zabudla, ale napokon som si vystačila aj s tým, čo som mala.
Pobaliť veci, naložiť auto a vydať sa na cestu…
Nie ďalekú, samozrejme. 🙂 Fotili sme v penzióne Fortuna (kde nám okrem priestoru na fotenie nachystali aj vynikajúci obed…) v Spišskej Sobote a všetko šlo ako po masle. 
Fotili sme v interiéry, aj v exteriéry. Niečo sme počas fotenia „dolíčili“, prezliekli, obuli, premiestnili. 🙂
 

Nebudem zbytočne kecať, radšej si pozrite výsledok mojej a Martinovej práce. 🙂Love, peace and fashion Ivanka

Styling, Make-up, Vlasy: Ja

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.