pondelok.

0 Flares 0 Flares ×

Pár pondelkových oznamov.
Trošku som upravila hornú lištu pod názvom blogu. (Tzv. stránky.) V sekcii „Čosi o mne“ pribudlo pár informácií a nájdete tam aj priamy preklik na FB Fanpage, kde môžete sledovať príspevky. (Je to celkom fajn, lebo pomocou fotiek sa vytvára prehľad outfitov a článkov, takže si môžete prekliknúť priamo na ten, ktorý vás zaujme.)
Google Reader VRAJ končí. (Podobné informácie tu už boli niekoľkokrát ohľadom iných služieb od Google a ostali aj naďalej. Chaos a panika nastala, čo vám budem hovoriť. Uvidíme, ako to dopadne tentokrát. Každopádne, chce to nejaké opatrenia.) Čo to v praxi zmanená? Žiaden z nás už nebude sledovať blogy, nebudú žiadne ikonky sledovateľov či followers na blogoch, žiadne súťaženie v tom, kto ich bude mať viac a našťastie, minimálne pre mňa, žiadne komentáre „sleduj môj blog. odsledujem naspäť!“. (Keď sa mi niečo páči, tak to sledujem. Keď nie, tak to nesledujem a prenechám iným, nie? :)) Trošku ma mrzí, že už nebudem môcť čítať priamo v službe Blogger všetky moje obľúbené blogy, no vždy sa dá nájsť náhrada. 🙂
Ak teda chcete ostať s mojím blogom naďalej „v kontakte“, môžete využiť Bloglovin či Facebook Fanpage.
Formspring mal skončiť. Včera však padla informácia, že predsa len bude pokračovať. Tak teda, čas ukáže, čo bude. Pýtať sa ale môžete naďalej. 😉
Na Diva.sk môžete nájsť rozhovor so mnou. Ďakujem veľmi pekne Michaelovi Gajdošovi, ktorý ma oslovil, za možnosť a milý rozhovor.
To je momentálne odo mňa asi všetko.
Fotky sú z piatkového fotenia s Adriánom Kriškom. Šikovný to chlapec, čo vám budem hovoriť. 🙂
Úspešný týždeň všetkým.

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.