Ako moje druhé nohy.

20141013-0005-horz

 

Príjemný stred týždňa všetkým!

Začína sa pravá jeseň, za oknom bubnujú kvapky dažďa a ja sa na fotkách usmievam v mierne letnom outfite. Nie, nie som pomätená. To len preto, lebo som outfit nosila presne pred týždňom, kedy bolo krásne teplé počasie a slnko skrášľovalo naše dni. Nič to, konečne tu máme jeseň ako má byť a je čas vytiahnuť pančuchy, šále a kabátiky, na ktoré sme sa posledné týždne všetci mimoriadne tešili. Kým sa však dostanem k aktuálnym jesenným outfitom, je tu ešte tento. Bielo-pastelová kombinácia, ktorá vyhovuje nejednej romantickej duši. Peplum top, „ceruzková“ sukňa a obľúbené lodičky. Ako moje druhé nohy. Presne také sú tieto topánky! Videli ste ich tu už asi bilión ráz a niektorých čitateľov/pozorovateľov z nich už musia bolieť oči, keď ich na mne opäť vidia. Ale v žiadnych iných vysokých topánkach som nepochodila toľko ciest/chodníkov/krajín, ako v týchto. Stále ich ospevujem a ešte ich aj ospevovať budem… Je to nad moje chápanie, ako môže byť pár jednoduchých lodičiek tak pohodlný!

Každopádne, dnes je to len taký rýchly príspevok, keďže ma tlačí čas, no nabudúce Vám to vynahradím. Natočila som menšiu „Room tour“ z Bratislavy (nečakajte nič veľké a luxusné, iba kúsok nášho „kráľovstva“), tak dúfam, že sa mi to podarí v čo najbližšom čase postrihať a pozliepať. Máte nejaké rady a skúsenosti, ktorý program je pre strih a úpravu videa najlepší? (Video mám vo formáte mov.)

 

20141013-0040 20141013-0004-horz 20141013-0042 20141013-0066 20141013-0089

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystynek

Topánky: Kitten, Sukňa: malý obchodík v USA, Top: detto, Sako: Reserved, Okuliare: Persunmall, Náušnice: Bijou Brigitte, Prstienky: I am, Kabelka: Kúpiš tu!

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.