Pink Positive & Čačky.sk

0 Flares 0 Flares ×

DSC_0988-horz

 

Niekedy potrebujete do života veľa ružovej. Lebo ste smutní, lebo veľa pršalo, lebo bolo pochmúrne, lebo je jej všeobecne málo. Fuchsiová, Barbie, cukríková, pastelová či cyklamenová. Sú momenty, kedy padne vhod akákoľvek z nich. V podstate ani nemusíme vedieť, ktorá je aká a prečo sa tento odtieň volá práve tak, ako sa volá, hlavné je, že nám do života prináša radosť. Veľa ľudí ružovú farbu neobľubuje, pretože je príliš „dolly“ a častokrát môže vyzerať gýčovo, no podľa mňa nie je nič krajšie, ako si rozjasniť deň kvalitným gýčom! Ja som si takto „ružovo“ predchádzala v pondelok Bratislavou. Síce som so sebou trošku „vypiekla“, keďže som pár dobrých hodín presedela pri šoférovaní z Popradu, čím mi sukňa zo zadnej strany mierne spľasla, no nenechala som sa touto skutočnosťou znechutiť a s patričnou rozprávkovou hrdosťou (na tú sukňu, samozrejme! Nie na moju osobu.) som sa niesla po promenáde. (Samozrejme, na konci promenády zo mňa kvôli tomu teplu tieklo ako zo starej kozy, takže zazvonil koniec a rozprávke bol koniec, ale svojich päť minút slávy som si užila.) Je podobná ako táto, ktorú som dostala v rámci spolupráce so Sheinside, no materiál je viac lesklý a sukňa je o pár centimetrov kratšia. Objednávala som si ju asi dva týždne dozadu a za necelý týždeň som ju mala doma. 🙂 Obe sa nosia rovnako úžasne.

Aby tej ružovej nebolo málo, sukňu perfektne dopĺňajú náušnice Pink Positive od Čačiek, ktoré sú super ľahučké a dostatočne ružové! Outfit som doplnila námorníckym vzorom v podobe topu a šatky a prúteným košíčkom na všetky moje (ne)zbytočnosti. Šatku som mala ráno na hlave, ako súčasť účesu, no v tom teple sa to nedalo vydržať a tak som ju radšej uviazala na tašku.

Majte pohodový piatok!

Čo vy a ružová?

DSC_0989 DSC_0994-horz DSC_1000 DSC_0995-horz DSC_1001 DSC_1006-horz DSC_1003 DSC_1007-horz DSC_1005 DSC_1009

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Danielka

Shoes/Topánky: Baťa, Skirt/Sukňa: Sheinside, Top: Second-hand, Bag/Taška: Second-hand, Earrings/Náušnice: Čačky.sk, Sunglasses/Okuliare: F&F, Ring/Prsteň: Camaieu

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.