PF 2016.

_Y7A4955

Rok 2015 bol krásnym rokom. Minimálne pre mňa! Či už v osobnom alebo „kariérnom“ živote, bol určite rokom prelomovým. Tradične som sa počas neho mnoho naučila, mnoho som získala, čo-to stratila, no vo všeobecnosti zaň môžem len a len ďakovať.

Zjedená čokoláda? 3529 kg.
Počet pádov na schodoch v opätkoch? 0. (Výnimočne.)
Počet ľudí, ktorí mi radikálne zmenili život? Desiatka.
Počet starých priateľov, ktorý mi zmenili život? Pár.
Preplakané noci/dni? XY (Plakalo sa kvôli mnohým veciam. Veď to poznáte…)
Priania a sny? XXYY (Asi tak trojnásobný počet tých sĺz.)
Počet vecí v šatníku? 6576. (A stále nemám čo na seba!)

Nespravila som si poriadok na stole a ani v tej kope oblečenia, čo deň čo deň od môjho príchodu domov rástla. Nespravila som si poriadok ani v kúpeľni, kde mám rúže každý v inom kúte zásuviek a auto som tiež nestihla umyť. Ale deň ešte nekončí, kým sa dopečie koláč a pizza slimáky na večer, všetko bez problémov stihnem. Teda, okrem toho auta. Aj zajtra je predsa deň…Prvý deň v novom roku, pre niekoho prvý deň novej etapy, pre iného klasický piatok s jednotkami v dátume. Pre mňa kúsok z prvého a tiež niečo z druhého.

Do nového roku si prajem veľa šťastia, ešte viac lásky, okolo seba dobrých ľudí, veľa úspechov, pevné nervy, Božie požehnanie, veľa dobrého jedla, krásnych zážitkov, nečakaných prekvapení, veľa nových ciest, slnko v tvári, veľa dobrých kníh, energie, dobré zľavy a kvalitné nákupy.
Vám prajem rovnako a aby sa Vám splnilo všetko, čo si želáte! Menej jedu, málo starostí, veľa dní s úsmevom na perách, žiadne slzy, lásku, aby ste dosiahli ciele, za ktorými kráčate. Viac lásky. Viac šťastia. Viac porozumenia. Viac zdravia. Viac radosti. Viac úspechov. Viac spokojnosti.

Majte sa krásne a užite si dnešný večer. <3

_Y7A4941

_Y7A4945

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystýnek

Šaty: Mohito, Lodičky: Primark, Sako: Second-hand, Náušnice: H&M

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.