peach & blue.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2100-horz

Ahojte!

September je pre mňa v mnohých smeroch vždy prelomový mesiac. Inak tomu nie je ani tento rok, takže pomedzi to, ako sa snažím užívať si ničím nerušený pobyt doma, mierne zaťažený balením a presúvaním života z jedného konca republiky na druhý, sa okolo mňa deje pár či tucet vecí, ktoré mi vnášajú do života to správne tempo. To užívanie si sa mi veľmi rýchlo kráti a ani sa mi nechce veriť, že už sú to dva týždne, čo sme sa vrátili zo štátov! Pomaly sa však presúvam do Bratislavy a som zvedavá, čo ma toho roku čaká (a neminie). Mám nové bývanie a som z neho nadšená, v hlave presúvam skrinky, police a stojany s oblečením do želanej podoby, takže na víkend mám o zábavu postarané! Už včera mi Peťko pomáhal odniesť nejakú časť vecí a nábytok, takže sviatočný deň sme strávili na ceste a v piatok nás to čaká opäť, dúfam, v trochu pokojnejšom tempe. Cez víkend sme boli v Tatrách, konkrétne na Popradskom plese, ako ste mohli vidieť na mojom Instagrame a môžem každému len odporučiť! Ja osobne som červenú trasu zo Štrbského plesa na Popradské absolvovala už niekoľkýkrát, no stále ma vie rovnako nadchnúť.  Ak nemáte na víkend program, zoberte pevnú obuv, ruksak a pohodlné nohavice, kým svieti slniečko a je pekné počasie, a šup sa do hôr! My by sme v októbri radi vyšplhali na Rysy, tak dúfam, že sa nám to podarí.

Ešte by som sa vrátila k tým  septembrovým „novým štartom“. 🙂 Súdiac podľa ponúk a mailov, nie som jediná, ktorá to tak vníma a to mi robí nesmiernu radosť! Jednou z takých radostí je i spolupráca so značkou Addict, vďaka ktorej som spoznala šikovný a sympatický pár, ktorý robí, čo ich baví a robia to viac než dobre! Už teraz sa teším na všetko, čo spolu vymyslíme. Dnes mám od nich jemné ružové náušnice, ktoré mi skvelo pasujú k môjho novému kabátu. Totiž, už druhú sezónu na sebe pozorujem určitú závislosť na kabátoch či kabátikoch. Saká, vesta či dlhšie voľné svetre som vždy milovala, no čím ďalej, tým viac, si zvykám nosiť práve kabáty. Jednofarebné s jednoduchým strihom, ako je napríklad i tento dnešný, sa skvele hodia k nohaviciam úzkeho strihu. Dnes som ho doplnila jednoduchou bielou blúzkou, ktorá je v zadnej časti predĺžená a má padavý strih. Kabát je z koženkového materiálu a preto je vhodnejší do takého mierneho až chladnejšieho počasia (minimálne pre mňa). V prednej časti je detail v podobe strieborných zipsov a na boku sú rozparky, takže nie je úzky a dobre sa v ňom hýbe. Je od slovenskej značky Just Play a pokiaľ máte kartu ISIC, môžete u nich pri nákupe uplatniť i 10% zľavu!

Majte pekný deň, ozvem sa čoskoro!

_DSC2094-horz_DSC2125 _DSC2101-horz _DSC2128-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Rela.sk, Rifle: Guess, Blúzka: Shein, Kabelka: Guess, Kabát: Justplay.sk, Náušnice: Addict

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.