Party in the U.S.A.


Je piatok…
Vonku nádherne svieti slnko, ja popíjam Eiscafé, som sama doma a píšem. Len tak na papier.Nie je podstatné o čom.Viac menej o všetkom, čo ma napadne. Nemá to žiadnu súvislosť ani pointu. Najviac sa na tom papiery objavuje moje meno. (Naozaj neviem prečo, ale zvyknem ho stále písať.) Možno sa snažím nacvičiť si svoj autogram do budúcnosti, ktorá je veľmi nedohľadne, alebo len rozpisujem pero,a moje meno sa mi zdá najvhodnejším slovom na jeho rozpísanie.No najskôr asi snívam o tom, že raz bude toto meno poznať mnoho ľudí, ja budem slávnym a uznávaným človekom (ako Hannah Montana *-*). Na papiery sa ešte objavujú nápisy ako „peace, love, music,dance,..“ a podobne.

Dnes sme sa v škole lúčili s maturantmi. 5.F ako zvyčajne pripravila vtipnú scénku a všetci sme od smiechu plakali.A blah,blah,blah..myslím, že toto vás naozaj nezaujíma…:-)

Mám sa fajn, som rada, že je víkend a dúfam, že bude krásne počasie, pretože mám v pláne opalovať sa. Chcem chytiť nejakú tú peknú farbu aby som k šatám,sukniam nemusela nosiť silónky. Tiež si musím vytrhať obočie a urobiť také tie typické „babské“ veci. (Pleťová maska, epilátor,…)

Tento týždeň ma viacero ľudí vytočilo. Nebudem tu menovať, ale medzi tie osoby patrili učitelia a spolužiačky(ktoré nevedia pochopiť, že mám vždy pravdu). Dnes som mala oblečené ružové šaty-dlhé tričko z H&M a hneď po mne pozerali tie „fifleny“ z tretieho ročníka a začali komentovať. Ako vždy, ignorovala som ich ,pretože sa tvária, akoby im patril celý svet.
Včera som mala oblečenú mamininu riflovú košeľu, ktorá je dlhá asi tak pod zadok, k tomu riflové kraťasy a cez to hnedý opasok. (vid. na fotke, ktorá nie je zo včerajška, včera som mala miesto hnedých silóniek, iba klasické, telové). A samozrejme, zase mali tie „husi“ hlúpe komentáre. No neriešim….

Všetkých vás ľúbim a ďakujem za komentáre. Veľmi si to vážim…..:-)

It is Friday …
The sun is shining, I am having Eiscafe, I’m home alone and I am writing. Just to paper.It´s not
significant, what I am writing.More or less of everything,what I have in mind. It has no connection or payoff. Most of the paper appears my name. (I really do not know why, but I still get used to write.) Maybe I try to rehearse my autograph to the future, which is very far off, or I just try new pen and my name seems most appropriate word to trying.But first I dream about that time,when this name will be familiar with many people, I will be famous and respected (as Hannah Montana *-*). The paper shows „peace, love, music, dance, ..“ and so on.
Today we said farewell to school graduates. 5.F prepared as usualy funny scenes and we all were crying. Blah, blah, blah .. I think that it interests nobody …:-)

I am fine, I’m glad the weekend and I hope that it will be nice weather, because I plan to be in garden.Also, I pluck my eyebrows, and so do the typical „girly“ stuff. (Face mask, epilator ,…)

Love,peace and fashion Ikin´

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.