Outta My Head

Also, I would write something, but at the moment when I start thinking about what it should be, so I can think about philosophical issues of selfish humanity and youth stupidity. So I prefer not going to spoil this wonderful Christmas time and philosophical issues aside for later.

Please I want quickly back to my planet.

And by the way, ask me anything. (Via comments or e-mail). In the next post I will answer the questions.

„Umieral a ešte mu bolo aj krásne.“

Aj by som niečo napísala, ale v momente, keď začnem rozmýšľať, čo by to malo byť, tak ma napadajú len samé  filozofické témy o tom, aká je dnešná mládež skazená, ľudstvo egoistické, príroda „vďaka“ sebeckým pracháčom mizne a mení sa na betónovú džungľu . Takže si radšej nebudeme kaziť tento nádherná predvianočný čas a filozofické témy necháme na neskôr.

„Prosím vás, vystreľte ma späť na moju planétu.“

A mimochodom, opýtajte sa ma niečo. Hocičo.(Prostredníctvom komentáru alebo e-mailu). V budúcom príspevku vám na otázky rada odpoviem. 
 
                                            

Love,peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • takze zacnem otazkou: uz som dlhsie premyslala, ci by sa nedalo aj u nas vytvorit nejaky blogersky zraz…myslim take vychodoslovenske…co si o tom myslis? poznas este nejakych blogerov z vychodu? ja som myslela na Beccu, teda, Foly (netusim kde byva), a slecnu z Coucou ma vie (ona je asi z liptovskeho mikulasa):)

  • Ivi mňa presne tiež teraz napadajú len samé skôr negativistické reči a nechcem kaziť atmosféru tomuto krásnemu obdobiu:D Mimochodom ak Ti niekto poskytne to vystrelenie vezmi ma prosím do kabeločky, lebo ani mne už sa tu nepáči:/ A zaujímalo by ma toľko vecí o tebe… Tak napríklad: 1. Tvoja obľúbená kniha? 2. Bola si už niekedy tak naozaj zaľúbená? 3. Aký by mal byť človek kt. by mal byť tvojím najlepším priateľom? 4.Kde čerpáš inšpiráciu na tvoje články, alebo outfity? Samozrejme, že ja ako človek zvedavý by som sa vedela pýtať ešte dlho dlho, ale nechcem ťa nudiť somarinami:D.

  • jooj pekne fotecky!
    ani nehovor, same baraky hnusne, o mladezi ani enhovorim (akoze ja som neni extra stara!!) ale co uz no..je to tak!
    ked budes velka cim ches byt?
    aka je tvoja oblubena farba?