NO-SE-NE.

DSC_0096

 

Keď sa spojí nápad, šikovní ľudia a dobro v srdci, vznikajú väčšinou zaujímavé projekty. Jedným z nich je aj NOSENÉ, Pop Up Second-hand, ktorý donedávna fungoval online, no dnes už má svoje pevné a teplé miestečko i neďaleko Michalskej brány v Bratislave. Je voňavý, útulný, s milými babami, ktoré Vám poradia, čo kúpiť či nekúpiť.

Ide o second-hand s peknou myšlienkou a ešte krajšími vecami. S Katkou, ktorá je polovica dvojice, ktorá celý koncept vymyslela, som sa stretla približne pred mesiacom. Čo je na NOSENÉ iné, než na iných sekáčoch? Nuž, okrem toho, že všetky veci sú voňavé a vyprané, starostlivo vyberané a v skvelom (či dokonca i novom) stave, každým nákupom pomáhate týraným ženám! 10% z ceny nákupu totiž putuje priamo k nim, a to si píšte, že ich aj dostanú, lebo Katka je zlatíčko, ktoré sa o to adekvátne postará.

Tentokrát som mala možnosť zostaviť kolekciu i ja, a preto si dnes, zajtra či pozajtra, dokým sa teda kúsky nepredajú, budete môcť kúpiť niečo, čo by som si do môjho šatníka kúpila aj ja. Do „mojej kolekcie“ som vybrala 10 krásnych voňavých kúskov, ktoré si môžete nakombinovať navzájom či samostatne. Jednotlivé kúsky (okrem tých sloníkových nohavíc, tie som si už totiž kúpila ja. :D) nájdete v predajni alebo si ich môžete objednať online až domov priamo tu (kde nájdete aj všetky fotografie :))! Ak však pôjdete niekedy okolo, určite sa v obchode zastavte! Pokojne i s dákym hundrošom, ktorý nemá veľmi rád nákupy, môžete si ho totiž odložiť do kresla 🙂

DSC_0011 DSC_0053 DSC_0128 DSC_0089 DSC_0044 DSC_0004 DSC_0110 DSC_0149

 

Love, peace and life Ivanka

Foto: Martina Cimermanová

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.